B ehliyeti olup engeli ehliyeti ne çevirecek arkadaşlar dikkat edin

Ercan6791

Üye
Üye
B ehliyeti olup B engelli ye çevirecek arkadaşlar dikkat edin
artik kursa gidip boşuna paranızı kaptırmayin aldığınız heyet raporuyla direk emniyete gidin ehliyetinizi değiştirin kursa artık gerek yok haberiniz olsun ben paramı kaptırdım siz kaptirmayin arkadaşlarimin çoğu bu şekilde yapti

balkesli

Üye
Üye
yasalara göre b ehliyetinizi engelliye çevirmek için direksiyon sınavına girmeniz gerekiyor.
arkadaşlarınız h sınıfı ehliyeti b engelliye çevirmiş olabilirler sizin dediğiniz şekilde.

Ercan6791

Üye
Üye
yasalara göre b ehliyetinizi engelliye çevirmek için direksiyon sınavına girmeniz gerekiyor.
arkadaşlarınız h sınıfı ehliyeti b engelliye çevirmiş olabilirler sizin dediğiniz şekilde.

bende senin gibi biliyordum ama artık gerek duymuyorlarmis iki farklı ilden arkadaşım kursa gitmeden aldi ehliyeti dün emliyette bitiyor iş başka bir şey yapmaya gerek yok

Turkanaras

Üye
Üye
Arkadaşımın b sınıfı ehliyeti vardı sonradan kaza sonucu işitme kaybı yaşadı her iki kulaktada ileri derecede b engelliye cevirebilirmi KBB Dr gitti kurula girmesini söyledi işitme cihazıyla ölçüme soktular 58 db çıktı oran yüksek 35 db kdr sağlık raporu verebilirim 58 db yüksek il sağlık müdürlüğünde kurula girmeniz lazım dedi kurulda olumsuz raporu verir mi çok endişe ediyoruz ehliyetini iptal ederlermi

Tekerlekli Sandalye