Babam adıma vasi dilekçesi verdi tekrar iptaline karar verdik

Mehmet.00

Üye
Üye
Bugün babam adıma vasi kararı dilekçesi sulh davaya vermiş adamlar demiş yeniden rapor istenebilir raporum 5 6 aylık yeni rapor aynı saate tekrardan iptal dilekçesini vermiş Sonuç ne olur 10 gün içinde iptaline hakkı varmış bu durumda yeni heyete yolar mi mahkeme

Timsah

Üye
Üye
Vasilik raporu farklı birşey engelli raporunuzu etkilemez

Eluime

Üye
Üye
İstemilen rapor farklı sadece mahkeme kararı için bi rapor senin asıl raporuna zarar vermez

Mehmet.00

Üye
Üye
İstemilen rapor farklı sadece mahkeme kararı için bi rapor senin asıl raporuna zarar vermez
Tekrardan oranlar verilmeyecek 2022 yasa üstüne raporum%92 kısmı bağımlı bu iptal olsa perişan olurum devlet benden 30 bin tl zaten geri istiyor maaştan kesiliyor 400 tl 740 tl alıyorum raporum iptal olsa devlet benden 30 bini nakit alacak bu kez bu vasilik raporu yeniden mi doktorlari gezecem

Eluime

Üye
Üye
Kral mahkeme raporu farklı hiç canını sıkma zaten o mahkeme raporu sen görmüyorsun bile onu sana vermiyorlar mahkeme delili olarak kayıtlara giriyor asıl raporuna hiç bir zarar gelmiyor canını sıkma git çıkart vasi kağıtını

Mehmet.00

Üye
Üye
Kral mahkeme raporu farklı hiç canını sıkma zaten o mahkeme raporu sen görmüyorsun bile onu sana vermiyorlar mahkeme delili olarak kayıtlara giriyor asıl raporuna hiç bir zarar gelmiyor canını sıkma git çıkart vasi kağıtını
Abim e devlete baktım dosya karara çıkmış diyor ve feregat dilekçesi de ekte sunulmuştur hakimin kararı vermesi bekleniyor inşallah iptal eder vasi istemiyorum ki yürüyorum ayaktayım ruhsal zihinsel psikolojik sorunum yok ortopedi engelim var rapor da ortopedi ibareli babam araştırma yapmadan bilmeden sulha davaya dilekçe vermiş olay bu iptali için uğraş dur

Tekerlekli Sandalye