Babanın üzerine araba var gerekcesiyle Yeşil Kartım iptal Edildi!

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
Benim üzerime hiç bir şey yok.!!! 2022 maaşım hariç bir gelirimde yok.. sosyal güvencemde yok.. ama yeşil kartım iptal edildi.. yaşım 23-24 arası.. babamın emekliliği var. yeşil kart bırosundan babanın ustunde araba var dedıler ve ret verdiler.. sizce ne yapmalıyım... babamın sosyal guvencesine geçsem 2022 maaşı iptal olurmu.?

E

ENB ÜYESİ

Guest
yoo yeşil kartı verdı benım 2 senedır zatenn.. gecen sene arabayı aldı 1 senedır bısı yoktu.. yenıleme işlemlerinde ret verdiler. hatta şöyle bişi var o arabada 3 hafta önce satıldı.. suan onun ustunede bısı yok sadece emeklılıgı var..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Senin durumun klasik bir Türkiye sacmalığı işte.

Araba satıldığına göre Trafikten üzerinize araba olmadığı gösterir bir belgeyle Yeşil Kart burasına baş vurursanız Yeşil Kartınızı yenilerler. Ama benim önerim hiç yeşil kartla uğraşmayın. Her yıl yeniden vizelettirirken bir ton evrak isteniyor artı 1-2 yıl içinde yeşil kart kalkacak zaten malum SGK tek catı altın da toplanıyor.

Babanın emekliliği varsa yeşil kart'a hiç bulaşmadan babanın sosyal güvencesinden yararlanmak için başvuru da bulun en temizi bu.

Ha orda ki memurlar babanın sağlık karnesinden yararlanırsan 2022 maaşın iptal edilir vs derlerse buraya yaz gerekli yasal düzenlemeleri ve örnekleri sana verelim sende cıktısını alarak onlara gösteriver.

Sıkma canını Can Smile her halukarda ya babandan yada yeşil karttan sosyal güvencen olur.

Tekerlekli Sandalye