Bağ-kur malulen emekliliğimizi iptal etti?

herkeze selam benim babam akciğerden ve kalpten ameliyat oldu ve 2008de malülen emekli oldu %80 oranla buraya kadar herşey güzel ama 08.2011 yılında emekliliğ iptal edildi maaş alamıyoruz bununla beraber film tahlil gibi yapılması gereken işlemleride yapamıyoruzki bu işlemlerin yapılmsı gerekli bağkurdan ret geldi üst kurula dilekçe yazın dediler yazdık oda ret geldi şimd, ne yapmamız lazım acaba elimiz kolumuz bağlı

bilmiyorum

sadece bağkurdan cevap ne geldiğini öğrenmek için gittim ret dediler fotokopisini istediim vermediler gönderdiğimizde görürsün dediler yanlız bundan önceki elimize gelen cevapta şöyle yazıyodu:yukarıda adı soyadı geçen sıgorta veya tahsis numarası belirtilen sigortalı yakında düzenlenen rapor ve ekleri 1479sayılı kanunu malüliyet sgortası ile ilgili hükümleri ve sosyal sigortalar sağlık işlemleri tüzüğü çercevesinde incelendiğinde 18.10.2011 /4614 tarih ve sayılı t.c.s.b şişli etfal eğitim ve araştırma hastanesi sağlık kurulu raporuna istinaden malüliyetinin kaldırılmasına karar verilmiştir

Geri