Bakan Fatma ŞAHİN TV'De Söyledi: ÖMSS'ye 400 Kadro Daha Eklendi, Sayı 10 Bini Bulacak

YassaX

Üye
Üye
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten sonra Fatma Şahin'de ÖMSS kadrolarının 10 bini bulacağını söyledi.

Şahin katıldığı bir TV programında ÖMSS hakkında da açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanlığı'nın 400 kadro istediğini söyleyen Şahin, sayının 10 bini bulacağını açıkladı.

İşte Bakan Fatma ŞAHİN'İN Açıklaması :

""" Engellilerin istihdam talebi çok doğru bir talep."""

""" Engelli memur alımıyla ilgili Başbakanımız talimatını verdi.Şu anda Sağlık'tan 2000, İçişleri'nden 400 kadro eklendi.10 bini bulacak sayı."""

KAYNAKÇA : ÖMSS'ye 400 kadro daha eklendi, sayı 10 bini bulacak - Memurlar.Net

KİŞİSEL YORUMUM : İşin İlginç yanı ; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk ÇELİK ; Sağlık Bakanlığı'nın Kadro Talep Sayısını 3.227 Adet Olarak açıklamıştı, Sayın Fatma ŞAHİN ; 2.000 Adet Kadro olarak açıkladı ... Bize düşen herzamanki gibi Kafamızın Karışması & Allak - Bullak Olması ... Ne diyebilirim. Ancak bir ortak nokta var : Sayının 10 Bine Tamamlanma çabaları ... Hakkımızda Hayırlısı Bakalım ...

Saygılar ...

serr87

Üye
Üye
İçişleri Bakanlığı'nın 400 kişi çok az ama 15 tercih sayısı sıkıntı olur.

Sağlık 3774 mi 2000 mi hangisi doğru. En iyisi ÖSYM resmi yayınlamak bekliyorum.

EnemyHunter

Üye
Üye
kadroların hepsi büyük ihtimal ortaöğretim olmaz bu sefer ön lisans a verecekler bence

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar hepinize bol şanslar diliyorum ve bence bu konudaki şansınızın ve bilgilerinizi en iyi şekilde arttırmanın yoku sayın arkadaşım Yassax' ı güncel olarak takip etmekten geçiyor...Teşekkürler Yassax, emeklerin için ve ellerine sağlık arkadaşım paylaşımların için...

Her şey gönlünüzce olsun dileklerimle,

derderbo

Üye
Üye
ARKADAŞLAR burda güveneceğimiz bilgi Bakan faruk çelikin verdiği bilgidir.çünkü DPB kendisine bağlı ve net bilgiyi biliyor dikkat ederseniz sağlık bakanlğı kadroları için genel yada yaklaşık demedi net söyledi 3227 kadro talep geldi net bilgi budur.kusuratını bile söyledi.
Bakan fatma şahin ise kabalama yaklaşık bilgi verdi herzamanki açıklamaları gibi bakan hanımın açıklaması sadece İçişleri Bakanlığının kadro sayı talebini öğrenmemize yaradı.
İçişleri Bakanlığının açtığı kadroların geneli lisans olur bunu biliyorum.En azından lisans ve önlisanstan arkadaşlara güzel olur onlar adına sevinirim özelliklede Yassax kardeşim için çok seviniyorum
HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

YassaX

Üye
Üye
Gazoz Agacı ; Amin . İNŞALLAH ... Bu güzel duygu & düşünceleriniz için Çok Teşekkürler :) ... ÖMSS Konularında sitemizde 3 yönetici arkadaşla elimizden geleni yapıyoruz. Sanırım Marcus atandığı yer ve şartları nedeniyle bu aralar sitemize giremiyor. derderbo ve ben ; ve diğer yönetici arkadaşlarımız guncel ve son bilgileri en doğru & en hızlı şekilde aktarmaya çalışıyoruz ... Ayrıca ; bazı açıklamalara da dilimiz döndüğünce yorumlarda bulunup; konuyu biraz daha anlaşılır hale getirmeye çalışıyoruz ...

derderbo ; İNŞALLAH Tüm Kadrolar & özellikle 2001 & 3001 & 4001 Kadroları ve KURA Kadroları Herkes için En Hayırlı Şekilde arttırılsın ki ; daha fazla engelli kardeşimiz yerleşsin. Temenni ve Düşüncelerin için sana da Teşekkür Ederim ...

Saygılar ...

diss67

Üye
Üye
Arkadaşlar bu kadroları lütfen niteiikli yapıp şişirmelerine fos çıkmasına izin vermeyelim twitterdan bakanlarımıza twit atarak bu konuda girişimde bulunmalarını sağlayalım inanın herşey bizim elimizde puanı yüksek olan arkadaşlar ben nası olsa atanırım sanmayın o hiç belli olmaz ne kadar kadro artarsa o kadar çok şansımız olacak sonra başınıza vurmayın...

Tekerlekli Sandalye