Bakıcı evde yokken kontrole geldiler sorun yaşarmıyız?

braveheart01

Üye
Üye
iyi günler.eşim anneme bakmakla yükümlü.bugün biraz kendi annesi rahatsızlandıgı için köye gitmişti.az öncede eve kontrol memurları gelmiş.annemi evde tek bulunca bakıcı nerde falan demişler ,annemde "akşama dogru gelicek,annesi rahatsızlandı ona gitti" demiş."nasıl,iyi bakılıyormusun vb.." birkaç soru sormuşlar önce,en sonrada eşimi kontrol için bugun yarın tekrar geleceklerini söyleyerek ayrılmışlar,bir sorun oluşurmu acaba..?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sizede iyi günler dilerim ilk geldiklerinde evde bulamamaları sorun yaratmaz fakat bir kaç gün içinde tekrar geleceklerini söylemelerine rağmen yine evde bulamazlarsa işte ozaman sorun olur. Şuanda kafanıza takılacak birşey yok eşiniz bu kontrolü atlatana kadar evde olması yararınıza olur. İkinci bir evde bulamama olayıyla sıkıntı yaşamamış olursunuz.

braveheart01

Üye
Üye
teşekkür ederim cevabınıza öncelikle.bugun tekrar gelmiş görevliler,birkaç soru sormuşlar eşime ve anneme.annemin kullandıgı ilaçları falan not etmişler,son olarak da benim maaş bordrom ile annemin emekli maaş bordrosunu salı günü saat 9-12 aralıgında adanada bi adres vererek oraya getirmemi istemişler.ilçede yaşadığım için benim işyerim itibarı ile gidebilmeme imkan yok,keza eşimde hem annem hem küçük cocuk oldugu için gidemez.sormak istediğim bize bordroyu getirin dedikleri yer neresidir,ve bu bordroları gitme imkanım olmadığı için faks yoluyla kabul ederlermi acaba..?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Siz ilk başvuru yaptıgınızda evraklarınızı nereye teslim ettiyseniz maaş bordrosunuda oraya götürmeniz gerekmektedir, fax ile kabul ederler mi gerçekten bilmiyorum neticede çok bilindik bi durum degil, bana kalırsa bi şekilde götürüp verin ilerde sıkıntı yaşamanızı istemem.

Tekerlekli Sandalye