Bakıcı maaşı nekadar oldu

gülümse_hayata

Üye
Üye
[MENTION=20453]iskender48[/MENTION]

2019 yılının ilk yarısına kadar; 1.305 TL olmuştur.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Şuan alınan Aralık ayı maaşıdır. Evde bakım maaşları bir ay geriden gelir zam Şubat ayı itibari ile maaşlara yansıyacaktır.

emre_can

Üye
Üye
Selam arkadaslar bana bi konuda yardimci olabilirmisiniz ben %42 engelli raporum var bi ise girmek istiyorum engelli olarak mi bi ise girsem yoksa normal kayitmi yapsam erken emeklilik icin hangisi uygun fark edermi etmezmi aklimsa soru isareti kalmis normalmi kayit yapayim yoksa engelli olarak mi yada fark edermi etmezmi bana yardimci olsaniz sevinirim simdiden tsk ederim

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Sevda karakiraz

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar benimde bir sorum var benim oğlum engelli yüzde 92 ağır özürlü ben evde bakım parası alıyorum ama ise girip calismayida düşünüyorum ise girersem evde bakım maaşı kesilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim

SM-J510FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
[MENTION=23202]Sevda karakiraz[/MENTION]
İşe girerseniz bakıcı maaşınız kesilir. Devlet bu parayı bakıcıya evde otur engelli kişinin bakımını yap diye veriyor. İşe girince bakıma muhtaç kişinin bakımı aksayacağından maaşta kesilir.

Sevda karakiraz

Üye
Üye
[MENTION=23202]Sevda karakiraz[/MENTION]
İşe girerseniz bakıcı maaşınız kesilir. Devlet bu parayı bakıcıya evde otur engelli kişinin bakımını yap diye veriyor. İşe girince bakıma muhtaç kişinin bakımı aksayacağından maaşta kesilir.
Peki ise girsem ve evde bakım parasını annemin üstüne devretsem öyle oluyormu ise girersem annem bakacak çünkü

SM-J510FQ cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye