Bakıcı olan annemi aynı apartmanda başka bir adreste göstersek olurmu?

AZAD21

Üye
Üye
ben bakım maaşı ve 2022 den maaş alıyorum ve eşim130 tl okul için çocuk parası alıyor? yaşlı bir annem yanımda kalıyor? bakıcı maaşı annemin adına? evliyim daha önce bakım maaşı eşimin adınaydı eşim evden küsünce yaşlı annemin adına aldık bakım maaşını annem 830 tl emekli maaşı alıyor? 2022 muhtaçlık sınırını geçiyor? toplam şuan 5 kişiyiz alo 144 ü aradığımda benim aile tablom çıkıyor? 4 kişi görünüyoruz hanede ben bizzat kendim geçenlerde sydv ye giitim? tc kimlik numaramı sorguladım ordaki memur senin maaşında bir sıkıntı yok burda hanede 4 kişi görünüyorsunuz dedi ben eşim ve 2 çouğum dedi?i sanırım o memurun yeni yönetmelikte haberi yoktu? aynı apartmanda annemin adresini bizim yöneticinin evinde göstereceğim 2022 maaşım kesilmesin diye? annem bakım maaşı alıyor? bir sıkıntı olurmu?

AZAD21

Üye
Üye
not? 2022 maaşım kesilmesin diye

sinandeniz

Üye
Üye
bakıcıyı engellinin bulunduğu farklı bir adreste göstermek demek evde bakım maaşını kesilmesi demek olur kurum bunu öğrenirse sıkıntı yaratabilir büyük ihtimal bakıcı olan kişi engelli ile bir başka adreste gözükemez nokta bence hiç böyle bir şey denemeyin bile derim

Tekerlekli Sandalye