Bakıcı parasında iki değişik adres verilebilir mi?

suat

Üye
Üye
mrb bakıcı parası ıcın basvurdum ama ıkamet adresı ıkı yer verdım bakıcım esım oldugu ıcın sureklı benımle ben nereye gıtıysem benımle gelır ıkamet ıse 2 adreste kalıyorum yanı gıtıgım adreste 2 ay kalırım her ıkı adreste kulanıyorum sızce eve gelen memur ıcın ne dememızı tavsıye edersınız nasıl yapalım adreste bulunmadıgım sebebı ıse hastaneye cok gıdıp gelmemdır yanı hastaneye baglıyız

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani sizin ikamet ettiğniz 2 adres var öylemi ve bazı zamanlarda diger adreste kalıyorsunuz, başvuruyu yaparken adres 2 ikametmi verdiniz, sürekli engelinizden dolayı hastaneye gitmeniz gerekiyor ondan dolayı başka yere gitmek gerekiyor öylemi, 2 adres hastaneye gitmenizle ilgili dogrumu anlamışım?

suat

Üye
Üye
evet hastaneye gıtmemden dolayı ne yapmalıyım dogrumu yaptım bılemıyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bundan dolayı bi sıkıntı olurmu bilmem ama eve gelen heyete sürekli hastanye gittiğinizi o yüzden gider eve gitmeniz gerektiğini belirtin, yani durumu çok açık anlatın neticede bir gezi yada tatil için böyle bir durumla karşılaşmıyorsunuz hastalığınız için mecburi bir durum o yüzden shç uzmanları sıkıntı yaratmaz zannetmiyorum, verdiğiniz 2 adresteki 2 ev sizemi ait aynı il içerisindemi,?

suat

Üye
Üye
hayır ıl dısı ıkametler verdım brı bana aıt gıdecegım ılde hastane ıcın gıdıyorum ordakı ımkanlarla el unune bulundurarak babamın evını gusterdım ordada kalıyorum hastalıgımla sorun cıkmasa gerı gıdıp evıme 2 3 ay kalıyorum t
ama tekrar dunmem gerekıyo hastalık sartı buyle tabı acıl sıkıntı yasamasam

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Anlıyorum o zaman şöyle izah edin "yetkililere sürekli hastanede olmam gerektiği için, gittigimin hastanenin bulunduğu ildeki vermiş olduğum adres babama aittir, hastaneye gittiğim zamanlarda babamın evinde ikamet ediyorum, hastalığımla ilgili yatmam gerekirse orda kalıyorum, yatmam gerekmezse çıkıp evime geliyorum sizin nerde olduğumu bilmeniizi istediğim için nerede olabileceğimin adresinide yazmak istedim." Böyle bir izahta bulunursanız net ve açık olarak olayı gizlemediğinizi alenen dürüstçe davrandığınızı düşünen shç uzmanları değerlendirmede bu tutumunuzu göz önünde bulunduracaktır, bu şekilde davranmış olmanız bence en doğrusu. Lütfen neticeyi bizimle paylaşın.

Tekerlekli Sandalye