bakıcı sağlık kurulu raporu geçerlilik süresi

didierdrogba

Üye
Üye
Arkadaşlar bakıcı değişikliği için dilekçe verdik şimdi yeni bakıcı için heyet gelecek acaba heyet rapor için sıkıntı çıkarır mi ?şöyle ki rapor sürekli ve yüzde 65 oranlı ağır özürlü bir rapor 2008 yılında alınmış bir rapor bununla bakım maaşı alıyoruz şu anda ama bakıcı değişikliği için gelecek olan heyet rapor içinde bir şeyler söyler mi ?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Rapor için birşey diyeceklerini hiç zannetmiyorum.

Hataylı_72

Üye
Üye
bende de 2008 den alma rapor var.

dosyadaki verilen rapordan sonra yeni bir rapor alındıysa ve yüzde 50 nin altında -ağr özürlü- değilse sorun çıkar
yok hala eski rapor devam ediyorsa sorun olmaz.

didierdrogba

Üye
Üye
bende de 2008 den alma rapor var.

dosyadaki verilen rapordan sonra yeni bir rapor alındıysa ve yüzde 50 nin altında -ağr özürlü- değilse sorun çıkar
yok hala eski rapor devam ediyorsa sorun olmaz.

bu rapordan sonra rapor aldık ama araştırma hastanesinden oda sürekli yüzde 79 ağır özürlü bir rapor

Hataylı_72

Üye
Üye
bu raporu kuruma bildirin, her türlü değişikliği (adres, gelir, rapor vs.) bildirmekle bakıcı sorumludur.

didierdrogba

Üye
Üye
bu raporu kuruma bildirin, her türlü değişikliği (adres, gelir, rapor vs.) bildirmekle bakıcı sorumludur.

iyi de neden bildirelim araştırma hastahanesinden aldığımız raporu tayin için aldık arkasında tayin için kutucuğu işaretli bakım maaşı için olur mu ki?

R

rahim

Guest
kanunda derki gelişigüzel engeli sağlık raporu almayı önlemek için raporlar veri tabanına işlenir.bana göre en son alınan rapor bir öncekini hükümsüz kılar.kendi istediğimiz gibi değil kanunlar ne diyorsa öyle olmalı.her işi böyle suistimal ediyoruz sonra devlet suistimalleri önlemek için yeni kanunlar çıkardığında oturup ağlıyoruz.örneğin ötv siz araç alımı ve bakım parası gibi

R

rahim

Guest
iyi de neden bildirelim araştırma hastahanesinden aldığımız raporu tayin için aldık arkasında tayin için kutucuğu işaretli bakım maaşı için olur mu ki?

bu raporun oranı ne kadar ayrıca ağır özürlü işaretli mi.raporu vermek istemediğinize göre bence hem oran düşük hemde ağır özürlü işaretli değil gibi geldi.aksi olsaydı koşarak yani oran yüksek ve ağır özürlü işaretli olsaydı koşarak uçarak gider yeni raporu kuruma verirdiniz.

didierdrogba

Üye
Üye
bu raporun oranı ne kadar ayrıca ağır özürlü işaretli mi.raporu vermek istemediğinize göre bence hem oran düşük hemde ağır özürlü işaretli değil gibi geldi.aksi olsaydı koşarak yani oran yüksek ve ağır özürlü işaretli olsaydı koşarak uçarak gider yeni raporu kuruma verirdiniz.

hayır abicim olur mu öyle şey yazdım yukarda rapor ağır özürlü sürekli ve yüzde 79 oranlı sıkıntı yok raporda ama bildirmedim zaten rapor var diye yoksa bu rapor ondan daha iyi

didierdrogba

Üye
Üye

ayrıca raporun bildirileceğini bilmiyordum ilk defa duydum zaten aldığım rapor tayin içinde veritabanında gözüküyor düşük ve uygun olmasaydı herhalde şimdiye kadar tebliğ gelirdi değil mi

Tekerlekli Sandalye