Bakım maaşı alana kredi verilir mi?

leon3453

Üye
Üye
Bakım maaşını çektiğim bankadan 10 bin tl kredi çekersem bakım maaşı kesilir mi?

nadengi30

Üye
Üye
Bakım maaşı yada 2022 engelli maaşı alanlara kredi verilmiyor. Çünkü bu maaşlar sosyal yardım olarak kabul ediliyor ve bankalar garanti bir gelir gözüyle bakmıyor ayrıca bu maaşlara haciz bloke konulmadığı için kredi vermiyorlar.

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Ancak siz bakım maaşı alan aynı zamanda işçi memur yada emekli biriyseniz sigortalıysanız zaten kredi alabilirsiniz. Bakım Maaşınız kesilmez

leon3453

Üye
Üye
Hayir hic bir guvencem yok sadece bakim maasi aliyorum bide gss prim oduyorum cevap icin tesekkurler bu arada

nadengi30

Üye
Üye
Maalesef kredi yada kredi kartı vermiyorlar.

elifsare

Üye
Üye
Burdan kredi cekmek isteyen arkadaşlara söylüyorum ben sadece evde bakim maasi aliyorum bu güne kadar hic bir banka bu maaşa kredi vermedi ama 1 hafta önce ziraat bankasina destek kredisi başvurusu yaptim 7.500 tl icin onaylandi yani bu durumda sizlerde kredi cekebilirsiniz benim arkadaşlarim bile aldi ziraat bankasi veriyor bilginiz olsun

KoLiBRi

Üye
Üye
Elifsare Kaç günde onaylandı bilgi verirmisin arkadaşım..

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Burdan kredi cekmek isteyen arkadaşlara söylüyorum ben sadece evde bakim maasi aliyorum bu güne kadar hic bir banka bu maaşa kredi vermedi ama 1 hafta önce ziraat bankasina destek kredisi başvurusu yaptim 7.500 tl icin onaylandi yani bu durumda sizlerde kredi cekebilirsiniz benim arkadaşlarim bile aldi ziraat bankasi veriyor bilginiz olsun

Herkese vermiyor. Ziraat'in bir ayrıcalığı yok yani. Ben 1 Nisan'da başvurdum hala ne olumlu ne olumsuz bir ses yok, çıkmazda artık bu saatten sonra. Tam 1 ay oldu bugün. Vermiyoruz da demiyorlar "değerlendiriliyor"da takıldı kaldı işlem :D
Ama herkes bilsin ki bu 5000 Tl altına verdikleri kurmaca, çevremde 7500 Tl maaşı olup bu destek kredisinden yararlananlar var, hem de 2-3 günde onay aldılar. Özetle hayırlısı demek en güzeli !

Canoski

Üye
Üye
Çok yanlış bilgi veriyorsunuz biz 13 nisanda başvuru yaptık 1 hafta sonra kredi onaylandı kurmaca falan değil biraz araştırma yapıyorlar okadar kısacası biz 5000 TL kredi aldık ve 6 ay sonra 188 TL olarak ödemeye başlıcaz

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Çok yanlış bilgi veriyorsunuz biz 13 nisanda başvuru yaptık 1 hafta sonra kredi onaylandı kurmaca falan değil biraz araştırma yapıyorlar okadar kısacası biz 5000 TL kredi aldık ve 6 ay sonra 188 TL olarak ödemeye başlıcaz

"Kurmaca" neye dedim önce onu anlaman lazım tabi. Bu durumda "çok yanlış bilgi" vermedim ,çevremden örnek verdim. Anlamadan,tam okumadan,yazmak için yazmayın şu yorumları.

cesurmamo

Üye
Üye
Merhabalar size bir sorum olacak özellikle buradan tam destek ve sorulara cevap alabileceğim için soruyorum yardımcı olur musunuz ?
1- ben 2015 yılında iş kazası geçirdim mahkemem devam etmekte beni 6 7 ay önce sgk sağlık kurulu raporu için hastaneye gönderdi gelen bilgilerle beni Ankara Sgk il müdürlüğüne gönderdi bugün gitti koronavirüs sebebiyle benimle muhattap olacak abi haftaya gelecek benim iş gücü kaybımın yüzde 41 olduğu söylendi şimdi 2 adet sorum olacak bana maaş verilir mi verilirse sizce ne kadar olur ikincisi geriye dönük yani 5 yıllık maaşım verilir mi

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Merhabalar size bir sorum olacak özellikle buradan tam destek ve sorulara cevap alabileceğim için soruyorum yardımcı olur musunuz ?
1- ben 2015 yılında iş kazası geçirdim mahkemem devam etmekte beni 6 7 ay önce sgk sağlık kurulu raporu için hastaneye gönderdi gelen bilgilerle beni Ankara Sgk il müdürlüğüne gönderdi bugün gitti koronavirüs sebebiyle benimle muhattap olacak abi haftaya gelecek benim iş gücü kaybımın yüzde 41 olduğu söylendi şimdi 2 adet sorum olacak bana maaş verilir mi verilirse sizce ne kadar olur ikincisi geriye dönük yani 5 yıllık maaşım verilir mi

Mesajın önemli, direk konu olarak aç bence içeriğine göre uygun bölümde. Burada sadece bu konuya gelenler görür.

Tekerlekli Sandalye