Bakım maaşı alıp kredi kartı kullanmak

firdevs05

Üye
Üye
Herkese selam iş yerinde bir arkadaşa klima aldık benim kredi kartımla
9 taksit her ay 150 tl olarak ödeme edecek direkt kredi kartına

maaşım 1110 tl olup kişi başı düşen 370 tl
sosyal hizmetler bu 150 tl yi gelir sayma durumu olabilir mi saysa bile gene limiti geçmiyorum
bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kredi kartı evde bakım maaşında sorun teşkil etmiyor ayrıca kullanılan miktarda çok uçuk rakamlar degil o yüzden sorun olmayacaktır.

firdevs05

Üye
Üye
ilginize teşekkürler

kafama takılan 1110 tl resmiyet ama aylık ödemelerim 1300 e yakın oluyor kredi kartlarına vs ödemeler..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yani kurumun bunu tespit etmesi hayli güç, ancak gelirden fazla gider olduğu zaman sizin mantıken beyan etmediğiniz gelirleriniz var demektir, dedigim gibi kurumun kredi kartı extrelerine ulaşması hayli zor, ama beyan edilmeyen bir gelir varsa tespit ederse başvuru esnasında gösterilmeyen yada daha sonradan eklenen bir gelir oldu ve bildirilmediyse ilerde başınız ağrıyabilir

firdevs05

Üye
Üye
beyan edilmeyen bir gelir yok zaten kredi kartı ödemesi direkt bir hesaptan borç ödemesi adı altında gelicek 9 ay boyu bu durumda sıkıntı olmayacak gibi geliyor
teşekkür ederim tekrar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Beyan edilmeyen bir gelir yoksa kredi kartı ödemelerinden bir sıkıntı oluşmaz merak etmeyiniz.

firdevs05

Üye
Üye
Selamlar konuyu daha önce ben başlattıgım için buradan yazma gereği duydum aylık kişi başı gelir 370 civarı
ben kredi kartı kampanyalarından sürekli bonus puan chip puan kazanır hale geldim aylık kredi kartlarına 40-60-100 gibi rakamlar
bonus tl puan olarak geliyor bunları gelir saymazlar demi çok mu abartıyorum bilemedim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kazanılan bonuslar zaten nakit olarak kullanılmaz ve bir gelir degildir meraklanmayın sorun olmaz.

Tekerlekli Sandalye