Bakım maaşı alıyorum. Boşanırsa bunu kuruma bildirmelimiyim?

Edizabi34

Üye
Üye
Herkese iyi günler ben annem adına evde bakım maaşı alıyorum. Evde 4 kisiydik. Esim surekli calismadigi icin surekli habersiz borc yaptigim icin bugun bosanma davasi açtık anlasmali bosanma davasi kisa surede sonuc alinabilecegi soylendi cocuga ve bana toplam 500tl nafaka talep ettim.merak ettiğim sosyal hizmetlere boşanma davası açtığım bilgisini vermem gerekiyor yoksa boşandıktan sonra mi söylemeliyim? Bosandik çocuğumun babası evden ayrıldı diye mi haber vermeliyim bilgisi olan yardımcısı olursa sevinirim?

Edizabi34

Üye
Üye
hayır asla zararı olmaz

SM-J120F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Çok teşekkürler evde bakım maaşını bilmiyordum annem 20-25 yıldır şizofreni bakım maaşını tesadüf bu sitede görüp bilgi alıp başvurdum şükür oldu 8 -9 aydır bakıcı maas. (Cocugumun babasi ise girerken burda sorup kuruma haber vermistim 2 ay sonra yine isten cikti yine haber verdim issiz diye 5-6 aydir yine issiz borc cikariyor başıma )Prosedürü tam bilmiyorum onun için soruyorum. 600tl annemin aldığı ölüm aylığı. 500tl hayırlısıyla nafaka olucak evde 3kişi olacağız. Hayırlısıyla kısa sürede mahkeme olur. insaallah sosyal hizmetlerde sıkıntı olmaz

busra emrah

Üye
Üye
Çok teşekkürler evde bakım maaşını bilmiyordum annem 20-25 yıldır şizofreni bakım maaşını tesadüf bu sitede görüp bilgi alıp başvurdum şükür oldu 8 -9 aydır bakıcı maas. (Cocugumun babasi ise girerken burda sorup kuruma haber vermistim 2 ay sonra yine isten cikti yine haber verdim issiz diye 5-6 aydir yine issiz borc cikariyor başıma )Prosedürü tam bilmiyorum onun için soruyorum. 600tl annemin aldığı ölüm aylığı. 500tl hayırlısıyla nafaka olucak evde 3kişi olacağız. Hayırlısıyla kısa sürede mahkeme olur. insaallah sosyal hizmetlerde sıkıntı olmaz
evde 3 kısısınız aylık kişi bası gelir 1219 tlyi gecmeyecek önemli olan bu baska önemli olan bisey yok

Edizabi34

Üye
Üye
Boşanma mahkemem bi iki hafta içinde gerceklesek mahkemeden sonra mi sosyal hizmetlere gitmeliyim yoksa mahkeme bitip 15 gün sonra kesinlesme serhini alipgitmeliyim bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Edizabi34

Üye
Üye
evde 3 kısısınız aylık kişi bası gelir 1219 tlyi gecmeyecek önemli olan bu baska önemli olan bisey yok

Boşanma davasında öncedeeşim uzun süredir issizoldugu için annemin ölüm aylığı 600tl gelirimizdi. Hayırlısıyla cocuk icin 500tl nafaka talep ettim insaallah bi ise girer öder.allah büyük bugünün sen geri koymasin bununda altindan kalkarim insaallah

emmolu

Üye
Üye
Edizabi34
kurumlar resmi belgelere bakacağı için boşanma resmen gerçekleşince bildirin

Tekerlekli Sandalye