Bakım maaşı alıyorum? evden dışarı çıkmıyorun

AZAD21

Üye
Üye
ben bakım maaşı alıyorum evden dışarı mesai saatleri dışında çıkmıyorum veya çıkarsam gelip beni evde bulamassalar ne olurrr? shçek uzmanları

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bakım maaşı alıyorum diye eve kapanacaksın diye bir kural yok sen otur evde bizi bekle diyen de yok bir kere gelir bulamazlarsa hemen maaşını kesmezler bu durum sürekli tekrarlarsa ozaman sıkıntı olur zaten çoğu yerde 6 ayda bir senede ancak geliyorlar. Rahat ol çık gez dolaş gelirlerse evdekiler söyler bir dahaki geldiklerinde evde olursun.

AZAD21

Üye
Üye
teşekkür ederim gülümse abla?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yahu kardeşim evde oturup beklemek olurmu. Çık dolaş keyfine bak. Gülümse'nin söylediği gibi gelir evde bulamasalar bile hemen maaşını kesecek halleri yok. Kaldıki her allahın günüde kontrol yapılmıyor. Senede 1 bilemedin 2 defa kontrol ediliyor. Oda çoğu ilde yapılmıyor bile.

septik

Editör
Editör
Halil bey insanda akılmı bıraktılarki yaşattıkları korku sindirme haksız uygulamalar karşısında engelli arkadaşlarımızın çaresizliğinin resmidir bu tür bir davranış.

sinandeniz

Üye
Üye
bende bakım maaşı alıyorum eve 2 defa kontrole gelmişler evde yoktum bişe demeden çekip gitmişler 3 defa eve geldiklerinde şans eseri evdeydim yazdılar çizdiler varmı bi sıkıntı diye sordular gittiler yani biryerde haklı evden çıkma konusunda çekinen engelli arkadaşlarımız evde bulamadı diye maaşı kesebiliyor heleki cis memurlara denk gelirsen bu evde bakım maaşında köklü iyi bir değişim olması lazım yönetmenliinde başbakana bakıyosun bu yardımı engellinin sosyal yaşantısını kaliteleştirmek adına veriyoruz diyo diğer taraftan bakıyosun engelliyi evde bulamadı diye maaşı kesiyo

Tekerlekli Sandalye