Bakım maaşı onayı sonrası banka bilgileri (İBAN) istenmedi?

qxqxqx

Üye
Üye
Daha önce defalarca maaş onaylandı ilk bağlantı ondan sonra 2 kez adres değişikliği nakil kesilme falan
Onaylanınca iş bitiyordu mesela onaylandıkdn 4 5 gün sonra maaş aldığımız olmuştu 10 gün önce aradığımda onayland8i dediler tamam güzelde ibanı biz arıyacağız o zaman verirsiniz dediler daha önce böyle bişey gelmemişti başıma maaş onaylandı iban verilmedi orda kayıtlı önceki ibanlaramı yatacak ve bir imzada atacaksınız dediler ne imzası attım verdim işte 5 gün kaldı yatarmı sizce?

qxqxqx

Üye
Üye
Cavap yazılmamış yinede sorayım bu gün antalya güncellenmiş herkesin bende hala kayıt yok diyor neler oluyor merkez maaşı onaylıyor onaylandı diye 20 gün önce söyleniyor ve kayıt yok hala iban isticez diyorlar atayınca biz arıcaz sizi diyorlar memur bir ablam var işi gücü benle uğraşmak çevresi memuriyeti vesaire kullanıp hep işleri karıştırır yine müdahele etmiş bu işlere aradım ben konuştum ben falan diyor normalde 1 ay bağlanan maaş 6 ay geçti bu halde ondan şüpheleniyorum belimi doğrultmayım amacı bu yaptığı kötülüklerin hesabını sorarım belki diye böyle sinsi işlere girişir hep ondan şüpheleniyorum napmalıyım

qxqxqx

Üye
Üye
Konu kilit bu ayda alamiyacakmisim agustosda onaylaniyor ise bak ekimde alicakmisim toplu ama 1 ay 15 gun gelde gec ust bas berber sigara fatura ihtiyac neyle

qxqxqx

Üye
Üye
1 aylığına antalyadan 1000 tl borç lazım fatura acil ihtiyaçlar için antalyada olup yardım edebilecek varmı namertlere muhtaç olmak istemem
Gelecek ay 5 yada 6 aylık toplu alacağım çok uzun sürdü nakil 6 7 bin tl para 1000 tl e 1250 vermek istiyorum.
Emek enflasyon vesaire hakkıdır ekim 9 gecesi direk havale ederim hesaba yada gelirim yada misafir edip elden veririm

qxqxqx

Üye
Üye
Sil seçenegi varmi mesajlarimizi silemiyormuyuz.

mir33

Üye
Üye
Durumunuza üzüldüm. Site üyelerini dost olarak görüp yardım istemişsiniz. Benim imkanım olsa elimden geleni yapardım. Burada Suriyeli meselesini gündeme getirmemek için kendimi zor tutuyorum. Umarım duyarlı insanlar çıkar ve size yardım ellerini uzatırlar. Umarım insanlık, bir gün gezegenin sınırlı kaynaklarını savaş ya da ucuz politika için değil hastalıkların yok olması için, insanların mutluluğu için kullanacak seviyeye ulaşır.

qxqxqx

Üye
Üye
Biraz boş yapıyorum teklif gelsede kabul etcek karakterde degilim atlatirim elbet zorluklari yorumun düşüncen için teşekkür ederim.

Tekerlekli Sandalye