Bakım maaşımın yattığı hesaptan banka heray 35 TL kesiyor?

kosovali1

Üye
Üye
evde bakım maaşında banka 2 ayda bir 35 lira kesiyor neden bilen varmı

burak1978

Üye
Üye
evde bakım maaşında banka 2 ayda bir 35 lira kesiyor neden bilen varmı

slm değerli kardeşim

ne için kestiklerini Banka Cüzdanında yazması gerekir Banka bunu açıklamakla yükümlüdür

bazı Bankalar 3.Ay da bir hesap işletim ücreti almaktadırlar simdi hesap işletim ücretini 2. ay da 2 1 alıyor ise o nu bilmem

ha şayet baktığında dediğim gibi hesap işletim ücreti diye geçiyor ise Bu senin bakım aylığın olduğu için kesemezler kezmişler ise yasal değildir ve hesap işletim ücretini banka da ki müşteri hizmetlerinden geri iade etmelerini iste bu senin hakkın geri iade etmek zorundadırlar

ha bazı bankalar söylemesi ayıp özdür dilerim bildikleri halde domuzluklarından veremem merkezden makine ye öyle çıkıyor veremem diyorlar o zaman memura de ki ha öylemi çık banka müdürüne banka müdürlerin çoğu biliyor engelli maaşdan kesinti yapamacağını ve çalışan memura diyor ki engelli maaştan kesinti yapılamaz böylelikle kesinti ye uğramış paranın tümünü iade ediyorlar

ha buda diyelim fayda etmedi banka memurun yanında sosyaldaire nin müdürlüğüne aç ve durumu bildir ama çoğu zaman o ratdeye gelmeden veriyorlar değerli kardeşim

ben bunları bizzat kendim yasadım biliyorum sana anlatmak gereği duydum

hayırlı günler

sinandeniz

Üye
Üye
hesap işletim ücreti dir diye düşünüyorum atm dende öğrenebilirsin hesap hareketlerinden falan şayet dediğim gibi hesap işletim ücreti adı altında kesilitor ise hesap kimin adına ise bankanın genel müdürlüğüne bir mail atarak hesabın evde bakım maaaşı için olduğunu belirtip şimdiye dek kesilen paralarında iadesini isteyebilirsin ama öncelikle neden kesildiğini öğren ama kanımca dediğim gibi hesap işletim ücretidir

Tekerlekli Sandalye