Bakım maaşına başvurmuştum. Bu ayki bakım parası yatmamış sebebi ne olabilir?

tati

Üye
Üye
bir bir bucuk ay oncee eve gelip arastırma yaptılar yenı basvurdugumda yaptığım işlemleri tekrar yaptıkkk 2ay sonra eve mektup gelcek dedıler bu ay istanbuldan maasımız yatmamıs evde bakım parası istanbul gazıosmanpaşada yasıyorum bakım parası yatırılmamıs hesabımıza kesılmısmıdır yoksa işlem yapılıyor dıye durdurulmusmudur yardımcıııı olursanız sevınırımmmm benım sheck gı aramamı lazım veya gıdıp bılgı mı alsam telefon numarasını bılen varsa solermısınız.........

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kurumu arayıp maaşınızın bağlanıp bağlanmadığını ögrenin evrakları teslim etmişsiniz ancak neticeden bilgi isteyin arayıp maaşınızın bağlanıp bağlanmadığı daha belli degil ki para alasınız.
Başvurunuzun reddedilmesi halinde size evrak gelecektir olumlu olmasında da gelecektir ancak kurumu arayıp başvurunun akibeti hakkında bilgi isteyin.

tati

Üye
Üye
ben zaten alıyodummmm 6 ayda 1 kontrole gelıyolarmısssss telefon nosunu versenızzzz arayıp ogrensek..........

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
internetten bağlı olduğunuz yani müracat ederken evrakları teslim ettiğiniz müdürlüğün telefonu bularak arayıp ögrenebilirsiniz.

tati

Üye
Üye
baglı oldugum mudurluge gıttım ordan bılgısaraya bakıp suanda red gozukuyo dedıler bide şimdiki durmunu gosterır dıye rapor soledı benım raporum sureklı yenı rapor nıye ıstedıler anlamadım eve geldıklerındede eve 1 2 ıcerısınde mektup gelıp kesıldımı kesılmedımı dıye karar verceklerını soledıler saun cok magdur durumdayım.....

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mektupta gerekçede yazaktır gelsin görekçeyi bizimle paylaşın daha dogrusu gelen evrakı aynen bize yazın değerlendirelim bakalım kurum dogru karar vermişse yapıalcak birşey yok ama bir yanlışlık yapılmışsa itiraz dilekçesi yazarız.

tati

Üye
Üye
saolun mehmet beyyyyyyyyyy tabıkı paylasırım yardımlarınız ıcın saolü

tati

Üye
Üye
halennnnnnnn cvp gelmedimi banaaaa .:(((((((

tati

Üye
Üye
raporum noterden onaylıydı benım bu ayda yardımcı olsanızzzzcekemedımmmm ne olcak bole

tati

Üye
Üye
ben baglı oldugum mudurluge gıttımm ordan dedıklerı bana raporun oranı dusmus ondan kesıldı dıyeeee..ben baska bı devlet hastanesınden rapor aldıydım kendımce yenılemek ıcın ordan bana yüzde 36 oranında rapor verıldıııı..... bu nedenle kesmısler maasımızı bızım.benım shecktekı raporum yüzde 58 agır ıbareli noter onaylı raporum var orda en son almıs oldugum raporu gormusler onlar nerden gordulerse benım ıtıraz etmeee gıbı bı durumum varmıdır sızceee.. bu ıkı raporuda bana aynı devlet hastanesı verdııııı.... yardımcı olursanız sevınırımmmmm.....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Neden yeniden rapor alma ihtiyacı duydun?
Yapacağın tek şey, son aldığın rapora itiraz etmek. Son aldığın raporun bir nushasıyla il sağlık müdürlüğüne giderek itiraz et rapora...

tati

Üye
Üye
eşimde rapor için basvurmustu bende hem yenılensın hemde elımde yenı raporum oolsun dusuncusundeydımm raporum eskımıştı benım.. bu yuzdenn rapor cıkarmıstım...ılk aldıgım rapor 2007deydı yuzde 58 agır engelliydi ıkıncı aldıgım rapor 2010 aldıkkk yuzde 36 verdıler aynı hastane gene il saglık mudurlugune ıtıraz edebılırmıyız zaman gectıgı ıcın bı sorun olurmuuu....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aradan çok uzun süre geçmiş. O rapora itiraz etmek olmazda yeniden rapor çıkartabilirsiniz.

tati

Üye
Üye
saolun bılgılendırdıgınız ıcın tskur

Tekerlekli Sandalye