Bakım paramız kesilmiş olabilir mi?

İLBEGİİ40

Üye
Üye
Herkese s.a benim annem anneanneme bakiyor ve bakim maaşi aliyor biri şikayet etmiş bakmiyor diye ama öyle bişey yok
sosyal hizmetler de araştirdi ve yalan olduğu ortaya cikti ama dosya durmuş bu ay maaş alabilirmi
yardimci olursaniz sevinirim

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Durdurulduysa ve şikayetin yalan olduğu ortaya çıkarsa paranızı alabilirsiniz durdurulmadan inceleme oldugunu biliyorum her şikayette maaş durdurmazlar inceleme yapar neticesine göre şikayet doğruysa durdururlar, merak etmeyin durdurulmuş bile olsa süreçteki paranızın tamamını alabilirsiniz bu ay olmazsa önümüzdeki ay tamamını alırsınız

İLBEGİİ40

Üye
Üye
durdurulduysa ve şikayetin yalan olduğu ortaya çıkarsa paranızı alabilirsiniz durdurulmadan inceleme oldugunu biliyorum her şikayette maaş durdurmazlar inceleme yapar neticesine göre şikayet doğruysa durdururlar, merak etmeyin durdurulmuş bile olsa süreçteki paranızın tamamını alabilirsiniz bu ay olmazsa önümüzdeki ay tamamını alırsınız

tekkür ederim

sinandeniz

Üye
Üye
bence siz kurumu arayarak bizzat maaşının akibeti hakkında net bir bilgi alın mehmet arkadaşın dediği gibi öyle her şikayette anında maaşı durdurup dondurup veya kesmezler şayet durduruldu ise bir sıkıntı olabilir bu durumda en sağlıklısı kurumdan bilgi almak

Tekerlekli Sandalye