Bakım parası için başvurmuştum, eve heyet geldi..?

eser37

Üye
Üye
merhaba arkadaslar bu sabah bakım parası için eve sosyal hizmetlerden bir kişi geldi anneme bir takım sorular sordu.il evde kaç kişisiniz calışan var mı babamın işini,annemin işini,ziraat bankasına hasap actırmamızı ve bir takım belgeler istedi vergi levhasi fotokopisi evin tapu fotokopileri form 5 evde yasıyanların ssk,bağkur hızmet dokümü ve buna benzer aklımda tutamadığım şeyler. 3 güne kadar bunları yaptırıp belediyeye bana getirin dedi sizce bana bakım maası bağlanırmı?( bağlanan arkadaslar eve gelen kişi sizdende boyle belgeler istediler mi)..cevaplarınız için şimdiden tesekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evde bakım maaşına başvurun herkesin evine SHÇ ten yetkililer gelerek yukarda sana sorulan soruları sorarlar. Sıradışı bir şey yok yani. Siz heyetin istediklerini tamamlayıp veriniz. Bankada hesap açtırmanızı istemişse büyük ihtimalle olumlu karar vereceklerdir. Sonucu olumlu yada olumsuz burada yaz lütfen.

eser37

Üye
Üye
Tabiki yazarim halil abi cevapin için teşekkürler..maaşin bağlanip bağlanmadiğindan nasil haberimiz olacak peki..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici

eser37

Üye
Üye
arkadaşlar gerekli evrakları toplayıp yetkililere verdik eger evde bakım maası bağlanırsa mayıs'ın 25 inde hesaba yatarmış ama bağlanmazsa biz size haber veririz dediler. şimdilik beklemekten başka care yok.

eser37

Üye
Üye
arkadaslar bugun eve telefon geldi ve bakım aylığımı için bağlanmayacağını soylediler kağıtlarım geri gelmiş neden bağlanmadığını ise mal varlığı olduğu için dedıler.bu ne biçim iş anlamadım tek umudum vardı o da gitti ya. yapabilecek başka birsey kaldımı değerli arkadaslar.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Eser, kişi başına düşen geliriniz 380 TL yi geçiyor mu?

Tekerlekli Sandalye