Bakım parasi neden yatmamış olabilir?

srkn061

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar Trabzonda Oturuyorum Ocakta Bakım parası için benden imza alıp şubatın 15-20 arası paranız yatırılacak dediler ama bugün ayın 20si ve para henüz yatmadı atmden bakmadım ama ziraat bankası sitesinden hesap numaramı ve şifremi yazarak girdiğimde bakiye 0 görünüyor bazı sitelerdede şubat ayı bakım paraları yattı gözüküyor acaba ilçe olarak fark gösterirmi.Akçaabat ilçesinde oturuyom.Lütfen yardım edin.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İl ve ilçelerde ayrı tarihlerde yatabiliyor. Birazdaha bekle.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Trabzon evde bakım maaşı yattı Halil beyinde söylemiş olduğu gibi ilçeler arası fark olabiliyor. Sanırım ilk defa maaş alacaksınız bütün herşey tamamlanıp Şubatın 15-20 arası paranız yatırılacak dediklerine göre sorun yoktur maaşınız yatacaktır. Fakat ben Mart ayına sarkabileceğini düşünüyorum. Çünkü Ocakta onaylayıp şubatta hemen maaşı alan pek olmuyor genelde 1.5- 2 ay gibi bir zamanı buluyor.

karakoca10

Üye
Üye
benimde ocakta onaylanmıştı ama mart ayında yatmıştı bakım parası en kısa sürede yatar inşallah

srkn061

Üye
Üye
Simdi Belgelere baktımda yılbasından 1kac gün once onaylanmıs

hekimoğlu

Üye
Üye
yatan maaşlar ocak ayının maaşları şubat ayının maaşları daha yatmadı haberiniz olsun yanlış bilgiyle gitmeyelim.

srkn061

Üye
Üye
burada gözüken asıl ocak ıyın maaşları internet bankacılığı kullanan arkadaşlar baksın hesap özetlerine ocak ayı evde bakım ödemesi diye yazıyor bilgilerinize.

Maasın durumunu öğrenebileceğim bi yer varmı bi telefon numarası

gülümse_hayata

Üye
Üye
hekimoğlu'nunda söylediği gibi evde bakım maaşlar bir ay geriden yatırılıyor yani Şubat ayında Ocak maaşı Mart ayında Şubat maaşı şeklinde fakat sizin şuanki durumunuzda bunun bir önemi yok ilk maaş alımlarında onaylanıp bir sonraki ay ödemeler başlamıyor bu süreç biraz uzun sürebiliyor muhtemelen Mart ayında ancak maaş almaya başlayabilirsiniz yani Şubat ayı maaşını Martta alacaksınız.

hekimoğlu

Üye
Üye
Maasın durumunu öğrenebileceğim bi yer varmı bi telefon numarası

tabiki var maaşa başvurduğunuz ilin veya ilçenin aile sosyal politikalar il müdürlüğü evde bakım maaşı bölümündeki görevli memura bağlana bilirsen müdüre veya müdür yardımcısına sizlere daha iyi yardımcı olurlar.

Tekerlekli Sandalye