Bakım ücreti alan kişilerin 2022 maaşları iptal edilecekmiş?

AZAD21

Üye
Üye
evde bakım maaşı alanların 2022 den almış olduğu maaş iptal edilecekmişşş?? böyle bir duyum aldım doğrumu acaba?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Aldığınız duyumun kaynağı nedir acaba resmi ağızlardan böyle bir bilgi açıklanmadı. Ayrıca evde bakım maaşı ve 2022 maaşı ikiside farklı amaç içermektedir biri engellinin kendine diğeri ise bakıcısına verilen maaşlardır. Ben iptal edileceği konusunda hiç bir açıklama duymadım iptal edileceğinide düşünmüyorum.

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşlar böyle şeylere inanmayın herkez herşeyi söyler bakmayın siz onlara yetkili mercilerden yapılmadıkça açıklama he deyin geçin

sadece 2022 maaşı sosyal yardımlaşma ya devredildiği ancak 2013 acak 1 den itibaren tamamen sosyal yardımlaşma ilgilenecek 2022 engelli maaşları ile ve 2022 engelli maaşı alanların durumları tekrardan gözden geçirilecek sosyal yardımlaşma tarafından geliri kurumun belirlediği rakamın üzerinde olanların maaşları iptal olacak hı bu demek değildirki tüm evde bakım maaşı alanların 2022 engelli maaşları iptal olacak şuan her kafadan bir ses çıkıyor aldırmayın sadece bekleyelim ve görelim inş ALLAH hakkımızda en hayırlısını verir

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yok öyle bir şey. Bu türden sallamasyon duyumlara itibat etmeyin.

Tekerlekli Sandalye