Bakım ücreti almak için kimleri bakıcı gösterebilirim?

muzaffer konya

Üye
Üye
ilk evliliğimden olan oğluma evde bakım ücreti alıyorum ama tekrar evlenmeyi düşünüyorum ve oğluma abiler bakacak yanıma alamıycam acaba yengemi bakıcı olarak kabul ederlermi oğlum 12 yaşında

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evde Bakım Maaşında Kimler Bakıcı Gösterilir

Akraba; Bu Yönetmeliğin uygulanmasında, üveyler dahil olmak üzere bakıma muhtaç özürlünün; eşi, çocukları ile çocuklarının eşleri, ana ve babası ile bunların ana ve babası, torunları ile torunlarının eşleri, kardeşleri ile kardeşlerinin eşleri, kardeşlerinin çocukları ile kardeş çocuklarının eşleri, eşinin ana ve babası, eşinin kardeşleri, eşinin kardeşlerinin eşleri ile çocukları, amcaları ve amcalarının eşleri, amca çocukları ile bunların eşleri, halaları ile halalarının eşleri, hala çocukları ile bunların eşleri, dayıları ve dayılarının eşleri, dayı çocukları ile bunların eşleri, teyzeleri ve teyzelerinin eşleri, teyze çocukları ile bunların eşlerinden her birini ifade eder.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
18 yaşından küçük kişiyi bakıcı gösteremezsiniz kurum kabul etmez çocuk diyerek.

muzaffer konya

Üye
Üye
lütfen bilen varsa yazsın vasi olarak annemmi gösterebilirmiyim

sinandeniz

Üye
Üye
her ne durumda olursa olsun 18 yaşından küçük birisine baba anne abi abladan başka kimseyi kabul etmez kurum

sevaptır siz evladınızı yanınıza alın olmadı altlı üstlü olacakşekilde bir şekilde oturun sizde görünsün çocuk yine aşşada veya yukarıda kalsın evladınız

çok pardon ama sormamaktan kendii alamıyorum ve soruyorm neden 12 yaşındaki bi engelli sabiyi yanınıza alamıyorsunuz ? veya almıyorsunuz

muzaffer konya

Üye
Üye
ben asla çocuğumu bırakmam ama burda yazamadığım sebebler var zaten annem bakıcı olarak görünse bile ben bakcam

Tekerlekli Sandalye