Bakım ücreti başvurusu dosyalarını kim onaylıyor?

hayalkah

Üye
Üye
arkadaşlar mrhb şubat 22 de heyet geldi başvurmuz gelir belgelerimizde kontrol edılerek heyetten geçti.hesap numarası almamaızı söylediler ziraat bankasından aldık ve kırklareli sosyal hizmetler müdürlüğüne götürdük ilk maaşın nisan 10-15 gibi yatacağını söylediler ancak şimdi aradığımda size heyet gelmesi onaylanmış olması anlamına gelmiyor onay bekleyen dosyalarımız var onay verildikten 1 ay sonra maaşınız yatar diyolar bu dosyaları kimler ve ne zaman onaylıyolar bu konuda hiçbir fikrim yok biz detaylı bilgi almak için nereye başvurmalıyız dosyamızın en kısa sürede onayını nasıl sağlayabiliriz bu konu hakkında bilgisi olan yada başına böyle bişi gelmiş olan arkadaşlardan yardım bekliyorum muallakta kalıyor ve net bi cvp alamıyorz bilgisi olan kişilerden cvp bekliyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Uzman heyet evde onaylamıyor rapor tuutyor maaşı alabilir yada alamaz diye degerlendirme yapıyor sonra kurumda son degerlendirilmeler yapılıyor karar veriliyor ve takip eden ay maaşı alıyorsunuz.

Tekerlekli Sandalye