Bakım ücreti için eve gelen heyetin?

fundaa

Üye
Üye
bakım maası ıcın eve geldıler en kısa zamnda bilgilendirileceksiniz dediler.baska basvuranlarsa dırek hesap actırın dedıler dıyorlar memurlar bize demedıler acaba onaylanmayacak mı en kısa zamnda cevap beklıyorum.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yani genelde onaylanan başvurularda eve gelen heyet hesap açın dediğini daha önce pekçok arkadaş yazdı. Ama bu demek değilki bu cümleyi kullanmadıkları zaman başvuru onaylanmadı. Size bilgi vereceklermiş. Bekleyip görmek lazım.

fundaa

Üye
Üye
peki ben görümceme bakıyorum evli ve 3 cocugu var heyetten geldikleri zamn arada bir evine götürüyoruz ama sürekli yanımdalar dedik bu onaylanmaması için bir sebep olabilirmi gözlerinden rahatsız görümcem %90 raporu var ve baktıgımız kişi sayısınada 4 kişi yazdılar normalde gorumcemın cocuklarıyla beraber 7 kişi oluyoruz cocuklarını yazmadılar neden??

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İkametler degişikse o zaman hesaplamaya dahil edilmezler burda bakıcı ve hastanın ikamet ettikleri evdeki yaşayan kişiler hesaba dahil edilecektir. Görümceniz sizin yanınızda kalıyorsa çocuklarının gelirleri de kişi sayılarıda hesaplamaya dahil edilmez.

fundaa

Üye
Üye
peki eve götürüp getiriyoruz dedik problem olurmu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sizde yanında gidip geliyorsanız sorun olmaz neticede maaş alıyoruz diye eve kapanacak haliniz yok yani sorun olmaz merak etmeyin.

fundaa

Üye
Üye
internette evde bakım maasının kabul olup olmadıgını ogrenecegımız bır sayfa varmı???*

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hayır yok...

Tekerlekli Sandalye