Bakım ücretinde maaş bodrolarını kuruma vermelimiyim?

emir

Üye
Üye
selamlar bayadır arastırıyorum bulamadım eger daha önce bu konuda bilgi paylasımında bulunduysanız ve ben konu acıp vaktinizi aldıysam özür dilerim bu ay bakım maaşı almaya başladım basvurdumda 6aylık maas bodrolarını götürdüm çünkü net bi para almıyorum diye şimdiden sonra gene 6aylık dönemdemi maas bodrolarını götürcem bide şöle bi konu var bize primlerimizi elden veriyorlar ilerde bu basıma dert acarmı maas yaklasık 940 alıyorum prim 300de oluyor 400de ama olmadıda oluyor işin başındayken size sormak istedim bide ticet diye yemek kartları maasa dahil değil biz onla alış verisimizi yapıyoruz onu falanda bildircezmi saygılar herkese

emir

Üye
Üye
yardımcı olucak yokmu acaba

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok siz şuan kuruma bildirdiğiniz sabit maaşınıza aile içerisinde ek olarak maaş artımı olursa onu bildirirsiniz, birde maaşın haricinde alınan prim ek ödeme gibi durumlar senelik hesaplanıp aylık ortalaması alınıyor yani senede 1 kez bu primleri ek ödemeleri bildirin haricinde normal maaşınızı bildirmenize gerek yok o zaten kayıtlı kurumda.

emir

Üye
Üye
anladım teşekkür ederim primleri elden nakit olarak aldığımız için elimizde bi belge yok yanlız yani prim için bi belge yok özel sektör oldugu için nasıl ben aldıklarımızı belgeleyeceğim onlar incelediklerinde cıkıyormu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Belgesi yoksa elden alınıyorsa bunun tespiti mümkün degil incelemelerde çıkmaz.

emir

Üye
Üye
teşekkür ederim vakit ayırıp sorumu cevapladığınız için

Tekerlekli Sandalye