Bakım ücretine başvurduk. Eve heyet ne zaman gelir?

• Konuyu başlatan ENB ÜYESİ
  • Başlangıç tarihi
E

ENB ÜYESİ

Guest
iyi çalışmalar ben annemle beraber 16 mart 2009 da bakıcı maaşı için başvurmuştuk evvelsi gün sosyal hizmetlerin heyetini aradım evrağımın yuvada olduğunu denetlemeye başladıklarını ve yakında gelirler diye söyledi bana ne kadar sürede gelirler bakıcı maaşıyla ilgili konularda hiçbir bilgim yok bundan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yuvayı arayayım diye düşündüm sonrada ne demem gerektiğini bilmediğim için aramadım ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bundan sonra bir şey yapmanıza gerek yok. Arkanıza yaslanın ve eve gelecek olan heyeti bekleyin. Heyetin ne zaman geleceği bulunduğunuz il deki SHÇ in yoğunluğuna bağlı olarak değişir kesin bir gün vermemiz mümkün değil. Ama bugün yarın gelirler sanırım.

E

ENB ÜYESİ

Guest
haftasonu shç yetkilileri gelirmi? yoksa sadece haftaiçi mi? bunu şuna dayanarak soruyorum bugun saat 6.30 du sanırım.zil çaldığını duyar gibi olduk.emin olmadığımız için bakmadık ama haftasonu gelir bakarlarmı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Mesai saatleri dışında geleceklerini zannetmiyorum, ama bazı illerde hafta sonuda yetkililer çalışıyor olabilir yogunlugu azaltmak için geliyor olabilir.

Tekerlekli Sandalye