Bakım ücretine müracaat edeceğim. Yeni yasa hakkında bilgi..?

esra

Üye
Üye
bende evde bakım parasına müracaat edecem yeni yasa yürürlüğe girdimiki haberi olan varsa cevabını yazarsanız sev
inirim tşk ederim

esra

Üye
Üye
fırtına hanım yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hangi yeni yasadan bahsediyorsunuz?

F

Fırtına

Guest
merhaba esra,

yeni yasa derken; sanırım bu haberde yer alan konu dan bahsediyorsun..
haberde vaat edilen söylemler henüz kesinlik kazanmadı.. böyle bir yasa çıkmadı.. vaatler hazırlık aşamasında sanırım..

esra

Üye
Üye
evet fırtına hanım cevabınıza tşk ederim biz evde 3 kişiyiz eşimin emekli maaşı 1 milyar 150 200 acaba şu an baş vursam olurmu asgari üçret kişi başına düşen gelir 400 olmuşya olurmuki sizce bana bütün bilginizi söyleyin lütfenacil cevap bekliyorumama cocuğum yeşil kartlı nasıl. olur tşk ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kişi başına düşen gelir 400 TL yi geçmemesi gerekiyor. Ona göre hesaplayın. Aylık gelirinizin ne olduğunu bilmediğimiz için alırsınız yada alamazsınız dememiz imkansız.

esra

Üye
Üye
oğlum yeşil kartı olduğu için babasının sgortasından faydalanmıyorya babanını maaşı onada hesaplanırmı şu an oğlum ben ve eşim üç kişiyiz evde maaşı yazdım işte cevabınızı bekliyorum tşk

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Babasının sigortasından faydalansın yada faydalanmasın. Aynı evde yaşadığınız için babanın geliri hesaplanır.

esra

Üye
Üye
yani ozaman evde bakım parasına müracaat edebilirim öylemi tşk canım kardeşim iyiki sizler varsınız iyiki bu sayfayı acmışım sizlerle tanıştım dertlerime sıkıntılarıma ortak oluyorsunuz sizi cok seviyoruz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ben teşekkür ederim esra hanım. Takıldığın yerler olursa sormaktan çekinme lütfen.

esra

Üye
Üye
halil bey cok cok tşkler kardeşim benim ben 21 yaşında yüzde 70 özürlü oğlum adına burdayım sizden ricam yeni haberlerle müjdeli haberlerle beni haberdar ederseniz sevinirim kolay gelsin

Tekerlekli Sandalye