Baltazar formulü rapor oranımı düşürdü?

Cotyora52

Üye
Üye
Herkese merhaba 2012de akciger kanseri sebebiyle sol akciğerimin yarısı alındı 2 hafta önce rapor için basvuru yaptım ve onkolojiden %20-20 aldim %40 yapıyor rapor alırsın dediler sonucu almaya geldiğimde %36 ya düşmüş ve alamadım buna nası itiraz edebilirim benim bildiğim hesaplama farklı saglık sorunları oldugunda toplanıp hesaplama yapılıyor benım sorunum tek hastalıktan 40 verdiler ama düşürmüşler ..nası bi yol izleyebilirim

alican_695_

Üye
Üye
20+20 verdiği için baltazhar formülü ile hesaplanmış eğer direk 40 yazsaydı 40 la gelirdi
İl sağlığa gideceksin itiraz edeceksin onlar seni hakem hastaneye yönlendirir ama yine aynı şekilde 20+20 verirlerse bunların üstüne en az 7 puan daha biyerden almanız lazım yoksayine düşük gelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cotyora52

Üye
Üye
Teşekkür ederim itiraz için bi süre varmı acaba birde itiraz ettiğimizde başka bi hastaneyemi sevk edıyolar

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İtiraz süresi var net olarak hatırlamıyorum ne kadarlık bir süre olduğunu. İtiraz şekli şu şekilde işleyecek. Siz verilen rapora itiraz ettiğinizde sizi başka bir hastaneye sevk edecekler, sevk edildiğiniz hastanenin verdiği oran elinizdeki raporun oranıyla uyuşmazsa bu seferde sizi hakem hastanesine sevk edecekler ve hakem hastanesi hangi oranda rapor verirse o geçerli olacak.

Tekerlekli Sandalye