Banka kartım var 2022 ve ve yeşil kartım iptal olurmu ve cezası varmı?

xtream

Üye
Üye
s.a ben 2022 maaşı alıyorum ve ayrıcaa bi kaç aydır vvakıftanda avuc içi almaktaydıım bugun bankka kartım geldi yeşil kartım ve 2022 maaşım iptal olumru cezası varmı?
banka kartı alısverişe acık ziraat.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Avuç içi nedir?
Soruyu daha anlaşılır ve düzgün cümlelerle sorarmısın lütfen. Çok karmaşık yazmışsın. Anlamakta zorluk çekiyorum.

xtream

Üye
Üye
abi ziraat bankta avuç içiyle para cekme uygulamsı varya vakıftan yatan parayı öyle cekıordum onu dedım sonra banka kartı cıktı pek ıstemedım avuç içi almaya devam ederım dıye ama banka kaydetmıs banka kartı verdi bugun geldı kartta. ya kısaca diyim
bankka kartım var yeşil kart ve 2022 maaşım iptal olurmu cezası varmı? yani hem 2022 özürlu maaşı alıorum hem vakıftan bi kaç aydır ufak bi mıktar yardım alıorum.

bohem139

Üye
Üye
ben bir vakıfta çalışan olarak,hiç bir sakıncası yok rahat ol.

xtream

Üye
Üye
yani banka kartım var diye yeşıl kart veya 2022 maşım iptal olmaz ceza felan olmaz dıorsun yani abi.
tabi o banka hesabında yuklu mıktar para olursa hersey olabilir sanırsam. sorun yok para pul yok sadece vakıftan arada 150tl geli banka kartı da onu cekmeye yarıcak.

bohem139

Üye
Üye
sıkıntı olmaz senin hesabında ne kadar para olduğu vakfı ilgilendimez ve hesapları kontrol etme yetkimizde yok.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet sıkıntı olmaz zaten yardımı verende 2022 maaşını bağlayanda aynı kurum o bakımdan sorun olmaz

Tekerlekli Sandalye