Bankada paramın olması 2022 maaşı için sorun olur mu?

avşar41

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar benim üç binliraya yakın param var bu para bankada bankadaki para aldığım üç aylık maaşın kesilmesine neden olurmu böyle birşey duydum ne kadar doğru acaba maaşım tehlikedemi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yani 3 bin tl fazla bi para değil. Sorun olacağını sanmıyorum. Mebla yüksek olsa sorun olabilirdi ama 3 bin tl nin olacağını sanmıyorum. Ama sen kafam rahat etsin diyorsun kendi adına değil bir yakının adına tutabilirsin bankada.

avşar41

Üye
Üye
peki bu parayı nasıl deyerlendire bilirim halil bey gerçi yatırım için büyük bir para deyil ama yinede getirisi olsa daha iyi olur fikri olan arkadaşlarda yazarsa sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Uzun vadede kullanmayacaksan altın almanı öneririm. Gerçi bu aralar altın fiyatları dalgalı bir seyir halinde ben yinede uzun vadede altıın kazandıracağı kanaatindeyim.

cilginpalet

Üye
Üye
Uzun vadede kullanmayacaksan altın almanı öneririm. Gerçi bu aralar altın fiyatları dalgalı bir seyir halinde ben yinede uzun vadede altıın kazandıracağı kanaatindeyim.
aynı kanaat deyim ancak gram altın al öyle çeyrekti yarımdı felan deyil gram altın alış satışında gramında 2 3 lira oynarken diğerlerinde 20 30 tl oynuyor

murat tarsuslu

Üye
Üye
2010 yılında 55 tl civarındayken bugün 85 lerde geziyr altın. internetten altının yıllar içerisindeki seyrini görebilirsiniz. evet, katılıyorum: uzun vadede altın en iyi yatırım..

avşar41

Üye
Üye
deyerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum arkadaşlar saolun

Tekerlekli Sandalye