Başbakanlık iletişim merkezine dilekçe yazmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

suat

Üye
Üye
slm benım basbakanlıga bı dılekce yazmam gerek bana bı dılekce ornegını hazırlarmısınız lutfen

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ne dilekçesi ne için dilekçe yazacaksınız konusu nedir açıkca belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım

suat

Üye
Üye
ORAYA BASVURDUM bırde ptt yle gundermek ıstıyorum tum kurumlara saglık bak ıc ıslerı bak mılı egıtım anlayacagınız butun kurumlar tek sansım bu sanırım

suat

Üye
Üye
dıyalız hastası olmama ragmen hakımı vermıyorlar

basbakanlıga yazdıgım dılekce suyle oldu mrb sayın vekılerım ben 9 yıldır perıton dıyalız hastasıyım bursa uludag ünıversıtesınde genelıkle a,her ay bası tedavı edılmekteyım hastalıgımızdan dolayı eve baglı kaldıgımız gıbı hastahaneyede gıdıyoruz devletın verdıgı ımkanlardan fafdalanmak ıstıyorum ama tum cabalarıma ramen tum kapılar yuzume kapanıyor ben kendı doktorumdan rapor ıstedım vermedı veremeyız dıyor calısabılırsın dıyor tamam kabul edıyorum hanı ıs nerde kım verecek ısı %90 uzurlu raporu guren hangı kurum ıs verıyor asıl konuya degınmek ıstıyorum bana yardımcı olun ben sosyal hızmetlerden yaralanmak ıstıyorum bunun ıcın bana uludag nuversıtesı nefrolojı doktoru 2006 dsa bana rapor vermıstı ben sımdı bu raporun aynısını yenıden cıkarılmasını ıstıyorum cıkaramıyorsada ben yetkılı kısılerden %90 raporum ıle ıs ıstıyorum lutfen bunu kulak ardı etmeyın cok magdurum ıkı ısten bıtanesı olsun rıca edıyorum allah rızası ıcın hakkım nerdeyse onu ıstıyorum???????

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu konuda bimer'in cevabını bekleyin onlar mutlaka sizi arayıp yardımcı olurlar eger bimerin cevabı size yeterli olmazsa çok teşekküllü bir dilekçe hazırlayıp söz konusu konuları ilgilendiren yerlere yazarız gönderirsiniz.

suat

Üye
Üye
ha bende uyle bısey ıstıyorum bımerden fazla guvenım yok sız bana guzel bır dılekce hazırlayın tum kurumlar kuruluslar adına olsun lutfen emegı gecen herkese tsk edrım saygılar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bimer neticesini bizimle paylaşın bizde ona göre değerlendirip dilekçeyi yazarız olurmu

suat

Üye
Üye
bımerın sonucu kac gunde belı olurkı tmm sıze donerım ınsallah tez gunde olur

huzurislamda

Üye
Üye
eşim ileri derecede psikolişik rahatsız çalışamıyor ve işide giremiyor sadece devletimizin vermiş olduğu 3 aylık özürlü maaşı ile geçiniyoruz arada kaymakamlıktan 100 veye 150 tl yardım alıyoruz bunu yazmamızın sebebi 6 aylık ev kiramız birikti 1350 tl ödeyemeyecek kadar sor durumdayız şaştık ne yapabiliriz bize bir yol gösterin ne olur

septik

Editör
Editör
Engellilere sosyal yardımlaşma ve dayanışmalar tarafından bağlanan 2022 engelli maaşı ve sizinde belirtiğiniz gibi nakti yardımlar dışında gelir elde edebileceğiniz bir başka kurumda sosyal hizmetler ve çocuk esirgene kurumudur, sağlık raporunuzda ağır engellidir ibaresi varsa shçk ye müracaat ederek evde bakım maaşı talebinde bulunabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye