Belmo, Meyra, Lamira Easy Life akülü sandalyeleri arasında kararsız kaldım

Şampiyon

Üye
Üye
Arkadaşlar bir adet akülü sandalye almayı düşünüyorum uzun bir süredir internet üzerinden araştırmalar yapıyorum.
başlıkta da belirtiğim gibi Belmo, Meyra ve Lamira Easy Life marka akülü sandalyeler arasında hangisini alaçağıma dair net bir karar veremedim. öncelikle Belmo marka sandalyeyi türkiye de üretildiği ve istediğim zaman teknik destek ve arıza konusunda yardımcı olacaklarını düşündüğümden belmo ya biraz daha sıcak bakıyorum.
öte yandan Meyra ve lamira da çok hoşuma gidiyor.
Bu 3 marka sandalyenin dayanıklılık konusunda hiç bi fikrim yok.
Fiyat benim için 2. planda en önceliğim
Dayanıklı ve arıza vermemesi
Uzun yol gitmesi
Bu sandalyeleri veya bu sandalyelerden herhangi birini kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sizin için fiyatın bir önemi yoksa kesinlikle meyra öneririm.
bir meyra kullanıcısı olarak çok memnunum elli defa akülü sandalye alsam 50 sinde de meyra alırım.

İskender Durgun

Üye
Üye
Belmo marka sandalyeyi türkiye de üretildiği ve istediğim zaman teknik destek ve arıza konusunda yardımcı olacaklarını düşündüğümden belmo ya biraz daha sıcak bakıyorum.

Belmo izmir de yapıldığı için izmirde değilseniz teknik destek zor olacaktır herhangi bir arızada oraya göndermeniz gerekecektir. Bunu bir düşünün derim.

MELEKDERYA

Üye
Üye
Kesinlikle ben de meyrayı tavsiye ederim.çok kaliteli...

Şampiyon

Üye
Üye
Cevap veren dostlara çok teşekkür ederim. bu arada 2. el bir meyra optimus buldum 4. bin 500 tl istiyolar yarın bakacağız derli toplu bişeyse almayı düşünüyoruz

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
2.el meyra eğer sorunsuz bir araçsa 3bin falan eder. 4.500 tl biraz pahalı sıkı pazarlık edin. :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

saban

Üye
Üye
halil beye katılıyorum bende meyra optimos 2akülü tekrlekli sandelye kullanıyorum çok memnunum size önerim meyradan şaşmayın..

Tekerlekli Sandalye