Belmo'dan aldığım akülü sandalyenin bitmeyen arızası?

mahirarslan

Üye
Üye
arkadaşlar geçen yıl aldığım belmo katlanabilir model BL100 serisi aracım 1,5 yıl içinde %50 deforme oldu dişli kutularından sürekli sesler geliyor firmayı arayıp durumu anlattığımda aracı kargo ile ödemeli göndermemi müşteri memnunuyeti için ne gerekiyorsa yapılacağını söylüyorlar araç aynı arızadan dolayı üçüncü defa firmaya gitti son gönderdiğimde santral arızası nedeniyle iletişim kurulamadığını fabrikanın bakımda olduğunu söyldediler 1,5 araç serviste kaldı enson aradığımda dişlilerin aşındığını tıkırtılatın ve motor sıkışmasından dolayı aşırı enerji tüketildiğini söylediler zatende aracın sorunu bu idi parça veya ürün değişmesini talep ettiğimde benim abarttığımı yalan söylediğimi aracı onlardan daha iyi bilemeyeceğimi söylediler aracı 19,07,2013 tarihinde kargoya vermişler etikette yazan mahir arslan kayaköy başka bir bilgi yok 23,07,2013 tarihinde tesadüf icabı kargodan aldım aynı gün araçla gezmeye çıktım araçta hiçbir şekilde tamirden eser yok aynı sorun devam ediyor ne epostama nede telefonlarıma cevap veriliyor kaymakamlıktaki birim 1000 liranın altında kalan ürünlerle ilgilenildiğini birşey yapamayacaklarını mahkemeye vermem gerektiğini onunda uzun zaman alacağını söylediler yine ben katbettim nasıl bir memleketeyiz anlamadım derdimi anlatacağım hiç bir yer yok belmo firması 2 aydır oyaladı yola çıktığımda önceden 20 dakika yol alıyordum güya iyilik yapıp yeni akü takmışlar 35 dakika yol alabiliyorum allah belalarını versin mübarek ayların hürmetine beter olsunlar sakatları reklam malzemesi görüp adamlık yapanları hakkımı helal etmiyorum belmo ürünlerini almayı düşünen arkadaşlara rica ediyorum birdaha düşünün kargo gönderi fişleri elimdedir şüphesi olan varsa ispat edebilirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir akülü sandalyenin 35 dakika yol alması normal değil tabi. Aynı şekilde 1,5 yılda bu kadar arıza vermeside normal değil. Ben 20 yıllık meyra kullandım. Bir kere bile arıza vermedi. Şu an ikinci bi meyra aldım. Onu alalı kısa bi süre oldu ama onunda kolay kolay arıza vereceğini sanmıyorum. Kıscası bir akülü sandalyenin bu kadar arıza vermesi normal değil. Ayrıca garanti şartnamaesinde yazması lazım. Bir yıl içinde aynı yerden 3 kez arıza verirse araç (ürün) yenisiyle değiştirilir. Belmo ciddi bir firma bu kadar duyarsız olmamaları lazım.

mahirarslan

Üye
Üye
halil bey ilginiz için teşekkür ederin inanın sinirden ellerim titriyor şartname belge bizler için formalite bu yaşatan sonra bu şekilde mahkemelerdemi sürüneyim mecburen pes edeceğim sakatlar derneği dahil hiç kimseye derdimi anlatamıyorum allaha havale ettim beter olsunlar

mahirarslan

Üye
Üye
şunuda hatırlatayım 1993 model meyra bende kullanıyorum yurt dışından ikini el geldi hala çalışıyor tek kusuru katlanma özeliği yok taşıması çok zor 30 km ilçeyeye gidebilmek için özellikle katlanabilir model aramıştım meyrayı bizim gavur dediğimiz insanlar yaptı onlarda insana saygı var müşteri memnunuyeti var müşteriyi kerizin parasını aldık gözüyle bakmıyorlar

mahirarslan

Üye
Üye
halil bey bildiğim öğrendiğim her şey bu gibi siteleri yapan sizler sayesindedir hepinizden allah razı olsun aldığım aracın parasını daha ödememiştim banka kredisi devam ediyor durumum düzelince yenisini alacak olursam irtibat kurarım şimdilik mümkün değil ilginiz için teşekkür ederim invacare katkanabilir model onuda ikinci el 8 yıl gözüm kapalı kullandım maalesef garantili tamir servisi bulamadım orijinal ingiliz malıymış

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
invacare için size tamir edebilecek birini önerebilirim. İsterseniz bi görüşün. Bakalım ne diyecekler.

saban

Üye
Üye
kardeşim akülü sandalye düşünürsen.meyra aracım satılık.ve çok temiz.tel.no.05533995706.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
memnun olurum iletişim bilgilerini yazabilirmisiniz

Şu numarayı arayarak 0541 527 24 24 Oğuz Şahin'le görüşebilirsiniz. Benim adımı söylerseniz size her konuda yardımcı olacaktır.

Tekerlekli Sandalye