BEN DE HUNTİNGTON VAR MALULEN OLABİLİR MİYİM

Tarsuslu7

Üye
Üye
Merhaba Mersin de otuyorum mr la tanı kondu huntington var dedi huntington testi adana da bile yok gitmedim hastane kalmadı hepsi bizde yok dedi sadece özel laboratuvar da var çok pahalı oldu için yaptıramadım ssk baş vurdum Mersin şehir hastanesi ne sevk edildi heyete girdim ancak kabul edermi hiç bilgim yok

İsen Buga

Üye
Üye
Merhaba
Doğuştan olan bir hastalık veya rahatsızlık için Malülen emekli olamazsınız,
Adana Şehir hastanesinde o konuda uzman dr. olması lazım. Tarsus Mersin'e yakın umarım iyi bir doktor bulursunuz. Teshiş konulması ve onaylanması önemli...

Eğer çalışıyorsanız; malul emeklilik değil de diğer yol: Engelli emeklilikten emekli olursunuz.

Tarsuslu7

Üye
Üye
Adana şehir hastanesi noroleji ye gittim kan testi aldı bir de beyin filmi sen de huntington var dedi sisteme girdim dedi ancak genetik kan test yok dedi tanı kondu

Tarsuslu7

Üye
Üye
Cevap için teşekkürler ederim Anladım ilk adana şehir hastanesi noroleji ye gittim test yok ben huntington anlamam dedi Miray erdem bu konuda uzman dedi ona gitt dedi gittim adana şehir hastanesi Miray erdeme kan testi aldı bir de beyin filmi çekti sen de huntington var dedi sisteme girdim dedi

Tarsuslu7

Üye
Üye
Hastalık ilerlediği için denge kaybı bir de yürüşyüş artı için hiç bir yerde çalışamıyorum 2 seene oldu biri hastalııtan emekli olsana dedi prim 5000 gün ben de baş vurdum abim de annemde bir dayım da var
Cevap için teşekkürler ederim Anladım ilk adana şehir hastanesi noroleji ye gittim test yok ben huntington anlamam dedi Miray erdem bu konuda uzman dedi ona gitt dedi gittim adana şehir hastanesi Miray erdeme kan testi aldı bir de beyin filmi çekti sen de huntington var dedi sisteme girdim dedi

İsen Buga

Üye
Üye
Merhaba Mersin de otuyorum mr la tanı kondu huntington var dedi huntington testi adana da bile yok gitmedim hastane kalmadı hepsi bizde yok dedi sadece özel laboratuvar da var çok pahalı oldu için yaptıramadım ssk baş vurdum Mersin şehir hastanesi ne sevk edildi heyete girdim ancak kabul edermi hiç bilgim yok
Hastalık ilerlediği için denge kaybı bir de yürüşyüş artı için hiç bir yerde çalışamıyorum 2 seene oldu biri hastalııtan emekli olsana dedi prim 5250 gün ben de baş vurdum abim de annemde bir dayım da var
Neden engelli emeklilik kategorisine bakmıyorsunuz?

Tekerlekli Sandalye