Ben Sadece Sevgimi Sarılarak Gösteririm

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
BEN SADECE SEVGİMİ SARILARAK GÖSTERİRİM!

Ben hayata gözlerimi açtıgımda bana bakan çok güzel ve sevgisini hiçbir zaman esirgemeyecek bir Melekle karşılaştım. Bu Melek benim canım annemdi.Daha sonra benim diger çocuklardan farklı oldugumu öğrendim.Melek annem bunu hiçbir zaman yasıtmadan beni sevmeye, korumaya devam etti.

Ben sevgimi anlamıyor, söyleyemiyor,bakışlarımla belirtiyordum.Birgün okula başladım .Bir Melegim yanımda diger Melegim ise okuldaymış. Onu ilk gördügümde beni aynen annem gibi bakarak ve severek yanına çağırdı.

Önce korktum ama sonra Melek'lerim iki olduğu için çok sevindim. Boyamayı, sayıları, konuşmayı ve oyun oynamayı okuldaki Meleğim öğretti.Birgün okul bahçesinde oyun oynarken çok tatlı şirin bir kız gördüm.

O şirin kız bahçede arkadaşlarıyla oyun oynarken ben ona sarılıp sevgimi göstermek istedim.Ama istemeyerek onun canını acıtmışım.O şirin kız ağlayarak annesine koştu ,ben çok korktum!

Sınıfıma girdim. Sevgimi göstermeye çalışırken onun canını acıtmışım.Çok korktum çok! Birgün o şirin kız ve kardeşi bizim sınıfımıza kendi Melek'leriyle geldi.Meğerse küçük şirin kız kendi sınıfında arkadaşlarıyla bir proje başlatıp ben ve benim gibi olan arkadaşlarım için güzel bir sınıf yapmışlar. Ben sınıfımı ilk gördüğümde çok şaşırmış ve mutlu olmuştum.

Ben onun canını acıtırken o benim ve benim gibi olan arkadaşlarım için arkadaşlarıyla mutlu olmamız için fedakarlıklar yapıp bu sınıfı düzenlemişler .ben ve arkadaşlarımın Melekleri iki iken şimdi 27 tane MELEK ve onlara yardım eden birçok MELEK'LERİMİZ oldu.
BENİM CANIM MELEKLERİM bana ve arkadaşlarıma bu güzelim sıcacık sınıfı armağan ettiğiniz için size ve bu projede yardımlarını esirgemeyen tüm herkese teşekkür ederim .
UNUTMAYIN! BEN SEVGİMİ SARILARAK İFADE EDERİM!!!​
ozelcocuk.JPG

BİZİM YAZDIĞIMIZ ÖYKÜ GERÇEKTEN YAŞANMIŞ BİR OLAYDIR. BEN VE KARDEŞİM BU OLAYI YAŞAYARAK ONLAR İÇİN ÇOK GÜZEL BİR SINIF HAZIRLADIK. BİRAZCIK ONLARI MUTLU ETTİYSEK NE MUTLU BİZE. BENCEDE SEVGİMİZİ EN GÜZEL İFADE ETME ŞEKLİ SARILMAKTIR.

TUĞÇE BUSE ÇİÇEK

6 MAYIS 2004 İZMİR DOĞUMLU İKİZ KARDEŞLERİZ KIBRIS ŞEHİTLERİ İLK ÖĞRETİM OKULU 3. SINIFTA OKUMAKTAYIZ. BİZİM YAZDIĞIMIZ ÖYKÜ TAMAMEN BAŞIMIZDAN GEÇEN BİR OLAYDIR . ŞUANDA OKULUMUZDA ONLAR İÇİN BİR SINIF HAZIRLADIK ONLARIN BU MUTLULUĞUNU GÖRMEK EMİNİMKİ BÜTÜN ANNE, BABALAR VE ÇOCUKLAR GÖRMEK İSTEMİŞLERDİR. BİZ BUNU YAŞADIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ...

Tekerlekli Sandalye