Beyin tümörü ameliyatı ve ehliyet

handso2525

Üye
Üye
merhabalar beyin tümör ameliyatı aynı zamanda işitme engelliyim 28.11.2019 yılında yeniden başımda riskli iki yerden aynı ameliyatı oldun sol taraftan kısmi felç oldum kebbra adlı ilaç alıyorum surekli kullanacam nöbet geçiririrsin dedi dr keseceğide belli değil kemoterapi aldım buna bağlı olarak ödem oluştu ilaç kullanıyorum kolun ayağım ağır hakaretlerim kısıtlandı yürüme sorunu yaşıyorum sormak istediğim b sınıf ehliyetim var h sınıfı ehliyet ve rapor almak istiyorum alabilirmi yim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sanırım siz ÖTV indirimli araç almak için soruyorsunuz. Tek başına ehliyetin bir anlamı yok. sürücü belgesi + rapor alacaksınız. Fakat durumunuzu okuyunca doğrusu ÖTV indiriminden faydalanıp faydalanmayacağınız konusunda bir şey söyleyemiyorum.

handso2525

Üye
Üye
beyin tümörü

halil bey yuzde elli bir raporum var beyin ameliyatı ve işitme kaybi olan rapor 28.11.219 de yeniden 2 yerden ameliyat oldum sol tarafta bacak ve kolda kısmi felç oldu kemorerapi aldım komotarapi ilaçlaını kesti farklı ilaç verdi dr , ilaç kullanıyorum şuan yine ödem oluşmuş solda kayıp var kepra kullanıyorum geçici mi değilmi zaman göstrecek dedi kol ve bacakta sorunun var alamaz mı yım hem rapor ehliyeti de b den h ye cevirmek için

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Net yanıt vermek çok güç. Şansınızı bir deneyin isterseniz.

Tekerlekli Sandalye