Bilateral atrofik testis rapor oranı?

Redline_1975

Üye
Üye
Selam şimdiden hayırlı cumalar
Halil hocam size bir konuda danışman lazım gerçi biraz nasıl desem .. neyse hocam daha önce ki yazılarımdan sizden çok ilham aldım tşkler ..
Şimdi üstad 1 aylık araştırma sonucu bende " Bilateral atrofik testis " çıktı yanlız ben 12 yıllık evliyken kan değerlerinde xxy 47 kramozon hastalığım vardı bu " Bilateral atrofik testis " biraz araştırdım bunlardada rapor veriliyormuş beni aydınlatırmısınız iyi günler

SM-N910C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam,

Rapor almak istiyorsanız ve almanız gerekiyorsa bunu ancak ''Engelli sağlık raporu vermekle yükümlü hastanelere'' başvurarak yapılacak olan tetkikler sonucu alabilirsiniz. Aldığınız rapor sonucunuzu bizlerle paylaşırsanız başkalarına da ışık tutmuş olursunuz.

Bedende çalışma gücü kaybına yolaçan her hastalığın bir rapor oranı vardır ancak bunun yüzde kaç olacağına bu sitede sorulara yanıt vermek için çırpınan üyeler değil heyet doktorları karar verir. Sizlerde aldığınız raporlarınızın sonuçlarını burada paylaşarak hem bundan sonra ki aşamalarınızda bizler için yol gösterici olur hemde karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmamıza ortak olmuş olursunuz.

Hastalığınızın türü ve seyri nasıl olursa olsun rapor alabilmeniz dileğimle,

Redline_1975

Üye
Üye
21.kasım.2017 tarihinde heyete girdim yaklaşık 10 gün kaldı bunu da ekletme ( %50 gelirse bu hastalığa 2013den önce %70 veriliyormuş yeni yasa kanuna göre -50 düşüp %20 &%30 veriliyormuş) şansımız varmı onu öğrenmek istedim

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye