Bipolar bozukluk ve evlilik

cashua

Üye
Üye
Arkadaslar 29 yasindayim 4 yildan beri bipolar tedavisi görüyorum 2 kez atak gecirdim evliligi dusunuyorum fakat korkularim var aranizda evli veya evliligi dusunen arkadaslar var ise paylasimlarini merak ediyorum iyi gunler dilerim herkeze

LG-H324 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Hakan.60

Üye
Üye
cashua evli veya evlenmeyi düşünenlerden ne gibi paylaşım bekliyorsun kardeş tam anlayamadim :)
Bende psikolojik engelliyim,evliyim, 1tanede ellerinden öper sağlıklı oğlum var.
Senin merak ettiğin kafana takılan şey nedir?

sarus

Üye
Üye
Bipolar biriyle evlenme bence cashua dostum...Bu dediğim ilk bakışta bir önyargı gibi görünebilir lakin iki tarafta da aynı anda atak ya da depresyonun olduğunu bir düşün kim kimi nasıl idare edecek...Bir de genetik geçişi düşün...İhtimal var sonuçta...İki taraftan birinin ruhsal hastalığının olmaması avantaj....Ha ben evli miyim değilim...Ancak çıktığım bayanlardan biri kuvvetle muhtemel bipolardı...Babasının dediği şuydu kim kimi idare edecek...Bu bayanın halası da zamanında intihar etmiş allah rahmet eylesin...Geriye dönüp baktığımda iyi ki bu ilişki evliliğe doğru gitmemiş diyorum...Çünkü bu bayan beni atak halimdeyken terk etti...Durum ciddi anlayacağın...Allah gönlüne göre versin kardeşim yine de...

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Arkadaslar 29 yasindayim 4 yildan beri bipolar tedavisi görüyorum 2 kez atak gecirdim evliligi dusunuyorum fakat korkularim var aranizda evli veya evliligi dusunen arkadaslar var ise paylasimlarini merak ediyorum iyi gunler dilerim herkeze

LG-H324 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
Arkadaslar ben evlendim ve ayrildim.Bipolar bozukluk hastasiyim 16 yildir.Bir oglum var bu hastalik evlilige engel degil ancak sizin duygularinizi ve duygudurumdalgalanmanizi dengeleyebilecek bir EŞ secin.Ben evlenirken BIPOLAR OLDUGUMU SOYLEDIM ARASTIR dedim ama yurutemedik...

SM-J730F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Hüsain

Üye
Üye
Ben de bipolar hastasıyım ama evlenmek bana göre değil. Bekarlık sultanlık valla, ne gerenk var evlenmeye :D

Tekerlekli Sandalye