Bipolar duygulanım bozukluğundan aldığım raporun oranı düşürülür mü?

ferhat

Üye
%4O PSKİYATRİ DEN VERGİ İNDİRİMİ İÇİN RAPOR ALDIM tek hastalıktan %40 raporun tam açılımı şu ( RUH HASTALIKLARI : Bipolar duygulanım bozukluğu-Tedaviyle kısmen çalışma olanağı veren % 40 raporda yazan bu mevzuat gov.tr yede baktım birebir uyuyor II-Geçici iş gücü kaybına neden olan ruhsal hastalıklar: Bu gruptaki hastalıklar 1 yıl sonra kontrol gerektirir.) MEVZUATTAKİ RAPOR ÇİZELGESİNDEKİ TANININ BİRTE BİRİ buna ramen red yada rapor oranımı düşürürlermi RAPOR ORANIM DÜŞERMİ

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Raporu vergi indirimi için almışsanız endişe etmenize gerek yok. Çünkü vergi indirimde "hastanenin verdiği oran geçerlidir" diye mahkeme kararı var. Sizin oranınızı düşürülse bu kararı emsal karar gösterip dava açtığınızda davayı kazanırsınız. Tabi bunlar en kötü ihtimaller. Şimdilik rapor oranının düşürülmeyeceğini umalım.

ferhat

Üye
çok tşk ler evet vergi indirimi çin aldım ve özür oranı cetvelindeki oranın bire biri buna rağmen yine düşürülermi onu merak ediyorum

ferhat

Üye
vergi indirimi için aldığım raporum özürlü ölcütü çetveline göre %40 açılımı ise( RUH HASTALIKLARI : Bipolar duygulanım bozukluğu-Tedaviyle kısmen çalışma olanağı veren % 40 )beni hakem hastaneye sev etsede önemli diğil yaklaşık bu hastalıkla 17 yıldır mücadele veriyorum sanırım aynı raporu yine verirler HASTALIĞIM BELLİ ORANI BELLİ BUNA RAMEN KENDİ BELİRLEDİKLERİ ÇİZELGEDEKİ HASTALIK ORANINIDA DÜŞÜRÜYORLARMI ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
düşürebilirlerde düşürmeyebilirlerde. şimdi kesin düşürmezler demem yanlış olur. burası türkiye. sana yazacaklarımı ilk mesajda yazdım. vergi indirimi için alınan raporda hastanenin verdiği oran geçerlidir diye mahkeme kararı var. düşürülürse buna dayanarak hukuki süreç başlatabilirsin.

Tekerlekli Sandalye