Bipolar Tanı teşhis manik atak yaşam sorunları

ugur10

Üye
Üye
Merhaba arkadaslar bende 3 yldir rahatsizlik var bipolar tanis teshisi söylendi ve yaklask 3 yildir ilaç kullaniyorum engelli raporu almak istiyorum sonrasında tedavigorup çalısıp emekli olabilirmiyim calisamiyorum önceden de öyle sorunum vardı iş bulsam 1 gün veya zorlandım zorladım 1 ay çalışıp ayriliyorumb ilk once ne yapabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz tesekkur ederim simdiden

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba, 3 yıldır ilaç kullanıyorum ve tedavi görmek istiyorum cümlesini anlayamadım. İlaç kullanıyorsanız zaten bir tedavi alıyorsunuz demektir. Tanıdığım şizofreni hastalarında en büyük sorun düzenli ilaç kullanmamaları. Düzenli ilaç kullanıldığında şizofreni sürdürülebilir bir hastalıktır. Sizde düzenli şekilde ilaçlarınızı alıp çalışmaya devam ederseniz elbette emekli olabilirsiniz.

ugur10

Üye
Üye
Merhaba, 3 yıldır ilaç kullanıyorum ve tedavi görmek istiyorum cümlesini anlayamadım. İlaç kullanıyorsanız zaten bir tedavi alıyorsunuz demektir. Tanıdığım şizofreni hastalarında en büyük sorun düzenli ilaç kullanmamaları. Düzenli ilaç kullanıldığında şizofreni sürdürülebilir bir hastalıktır. Sizde düzenli şekilde ilaçlarınızı alıp çalışmaya devam ederseniz elbette emekli olabilirsiniz.
Siz anlayamadınız calisip tedavi gorebilirmiyim demistim

SM-G610F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye