Birisi bana bunların gerçek olmadığını söylesin lütfen!!!

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Yıllardır doğru düzgün tv izleyen biri olmadığım için hayretler içindeyim. Bu gördüklerim gerçekten yayınlandı mı? Yazık çok yazık böylesine bir propogandaya seyirci kalmak dehşet verici! Ekran başındaki izleyenleri nasıl da gaflet ve delalet içerisine bırakma , oyalama, cehalete düşürme taktiği geliştirmişler. Bunları izleyenlerin günahı yok onlar en az şu an benim kadar masumlar :( Ah izledikçe şaşırıyorum, gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. İçimden tv izlemediğim bunca yıl için kendime teşekkür ediyorum. Seyircisine hiçbir bilgi kazandırmayan, ne amaca hizmet ettiği malum amaçsız tv programları...

Bu ülkenin neden bu kadar geri kaldığını şimdi çok daha iyi anlıyorum! Bunlar gerçekten yayınlandı mı???

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör

Nedir bunlar yahu??? Türk milleti bunları izledi mi gerçekten??? yada izlettirildi mi? Yahu bunların derdi ne? Türk halkını uyutmak, uyuşturmak, oyalamak, kısacası aptal yerine koymak değil de nedir???

tekin.

Üye
Üye
Merhaba,

Yıllardır doğru düzgün tv izleyen biri olmadığım için hayretler içindeyim. Bu gördüklerim gerçekten yayınlandı mı? Yazık çok yazık böylesine bir propogandaya seyirci kalmak dehşet verici! Ekran başındaki izleyenleri nasıl da gaflet ve delalet içerisine bırakma , oyalama, cehalete düşürme taktiği geliştirmişler. Bunları izleyenlerin günahı yok onlar en az şu an benim kadar masumlar :( Ah izledikçe şaşırıyorum, gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. İçimden tv izlemediğim bunca yıl için kendime teşekkür ediyorum. Seyircisine hiçbir bilgi kazandırmayan, ne amaca hizmet ettiği malum amaçsız tv programları...

Bu ülkenin neden bu kadar geri kaldığını şimdi çok daha iyi anlıyorum! Bunlar gerçekten yayınlandı mı???

Sana kaldı. Bumu kaldı bu kadar tepki verilecek 5.5 petrol bu daha rezillik .saçma sapan yazmışın

[device_name] cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Madem size bu kadar saçma geldi öyleyse hodri meydan! Buyurun siz bir paylaşım yapın komik ve ilginç videolara bir katkınız olsun sizinde: Şüphesiz çok daha paylaşıma değer bir şeyleriniz vardır benimkinden daha öte...

Saçma sapan yazmışım olabilir yazmışım sonuçta beğenip beğenmemenize de saygı duyuyorum.

Bir paylaşımda sizden gelsin dileğimle...

Tekerlekli Sandalye