biz bize yeteriz türkiyem

mert

Üye
Üye
öncelikle herkese slmlar konu şöyle arkadaşlar e devlettetn pandemir destek başvurusu yaptım sorguladıgımda e devletten takip sonuçu 38963605 08/08/2020 KAPSAM DIŞI (FAZ 1-2) Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 veya Faz 2'den yararlanmış kişi veya değerlendirme işlemleri devam etmekte olan Faz 2 başvurusu tespit edildiğinden başvurunuz değerlendirilmeye alınmamıştır. bu üçünçü başvurusu oldu zonguldak sydv gittigimde ordaki tanıdıgım bayan memura gösterdim konuyla ilgili bana dediki biz bize yeteriz oradan başvuru yapacan dedi arkadaşlar biz bize yeteriz türkiye buradan başvuru yapan yada kişiler bana link başvuru formu yollayabilirmi konu hakkında bilgisi olan bana yardım edebilirmi cevaplarınız bekliyorum saygılar

gececi01

Üye
Üye
öncelikle herkese slmlar konu şöyle arkadaşlar e devlettetn pandemir destek başvurusu yaptım sorguladıgımda e devletten takip sonuçu 38963605 08/08/2020 KAPSAM DIŞI (FAZ 1-2) Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 veya Faz 2'den yararlanmış kişi veya değerlendirme işlemleri devam etmekte olan Faz 2 başvurusu tespit edildiğinden başvurunuz değerlendirilmeye alınmamıştır. bu üçünçü başvurusu oldu zonguldak sydv gittigimde ordaki tanıdıgım bayan memura gösterdim konuyla ilgili bana dediki biz bize yeteriz oradan başvuru yapacan dedi arkadaşlar biz bize yeteriz türkiye buradan başvuru yapan yada kişiler bana link başvuru formu yollayabilirmi konu hakkında bilgisi olan bana yardım edebilirmi cevaplarınız bekliyorum saygılar

biz bize yeteriz sayfası nedir nerede adresi ne bence önce onu bulalım yani öyle bir link yok

google ve edevlette araştırdım böyle bir başvuru sayfası yok sadece yardım toplama sayfası var

septik

Editör
Editör
[MENTION=2549]mert[/MENTION]

İlk 3. fazdan bir kere yararlananlara 2. bir yardım yapılmadı, yalnız biz bize yeteriz kampanyasında biriken paraları asp bakanlığı önceden yardım alanlarda dahil olmak üzere kendi belirlediği yine engelli ve muhtaç ailelere 1000 TL olarak dağıtmış, bu süreçte yardımdan yararlanmak isteyenler için herhangi bir açıklama yapılmadı.

mert

Üye
Üye
peki septik kardeşim neden syyd vakfındaki bayan e devlet üzerinden başvuruyu yanlış yerden yapmışın diyerek elime bir kagıt yazdı verdi buradan başvuru yapacaksın dedi googlden ve e devlet üzerinde araştırma yaptım öyle bir yer yok gececi arkadaşın dediyi gibi acaba diyorum bayrama on gün kala 1000 tl gıda yardımı verildi o paramı yoksa

septik

Editör
Editör
[MENTION=2549]mert[/MENTION]

Büyük ihtimalle, bakanlık bayram öncesi maddi sıkıntısı olanların taleplerini incelediler ve uygun gördüklerine verdiler. Net olarak bir açıklama yapılmadığı için sadece yorum yapabiliyoruz.

Mehmet.00

Üye
Üye
Herkese 2.kez 1000 TL ödeniyor bu hafta içinde başlayacakmislar yine neden engelliler yok bu KAPSAMDA bilginiz varmı mi ben 1 defa aldım başka da almadım

mert

Üye
Üye
mehmet bey bende bir defa pandemir den 1000 tl aldım sonrası ikinci farz başvurdum onay verilmedi

mert

Üye
Üye
aynen dogru septik katdeşim biz bize yeteriz türkiye böyle bir link yok hem e devlette hemde goodlede yok demakki sydd bayan memur iyi salladı bani yarın pazartesi ondan bu konuyla net bir çevap açıklaması vardır yüzüme karşı

serbetcimehmet

Üye
Üye
evet arkadaslar bende bir defa aldım 1000 tl üç defa müracat ettim gece 23 de müracat ettim talebiniz alındı denildi sabah mesai baslamadan memur masasına oturmadan ret geldi :))
fakat ankarada bir arkadas ben muracat ettim ilk defa onaylaındı aldı 4 gün önce facebook den yazdı bana mehmet abi 2. defa ben müracat etmeden bin tl aldım bugün diye yazdı,
diyeceğim neye göre baz alıp dagıtıldı 2 defa alanların anlayabilmiş değilim, öyle bir söylenti var kendi belirledikleri listeye göre verilmiş 2 defa daha ama kendi belirledikleri derken kendi kim oluyor verdikleri kimler oluyor bilemiyorum

ugurkrdg42

Üye
Üye
evet arkadaslar bende bir defa aldım 1000 tl üç defa müracat ettim gece 23 de müracat ettim talebiniz alındı denildi sabah mesai baslamadan memur masasına oturmadan ret geldi :))
fakat ankarada bir arkadas ben muracat ettim ilk defa onaylaındı aldı 4 gün önce facebook den yazdı bana mehmet abi 2. defa ben müracat etmeden bin tl aldım bugün diye yazdı,
diyeceğim neye göre baz alıp dagıtıldı 2 defa alanların anlayabilmiş değilim, öyle bir söylenti var kendi belirledikleri listeye göre verilmiş 2 defa daha ama kendi belirledikleri derken kendi kim oluyor verdikleri kimler oluyor bilemiyorum
31 temmuzda da bana da 1000 lira yatmış bizbize yeteriz diye. Dün ptt kartımı takınca gördüm 2. Defa aldım yani

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet.00

Üye
Üye
2.ci kez mi aldın kronik hastalığin raporun var mi

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaşlar benim engelli kardeşim 1.fazda almıştı 5 nisanda hatta hatirlarsiniz o dönem adrese teslim etmişlerdi sonra 2.3 zaten alamadık ama bayram öncesinden bu yana duyduğum bazı kişilere tekrar vermişler neye göre kime verildi anlamak zor biz yada siz neden alamadık anlayamıyorum

gezegen

Üye
Üye
31 temmuzda da bana da 1000 lira yatmış bizbize yeteriz diye. Dün ptt kartımı takınca gördüm 2. Defa aldım yani

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başvuru yapmışmıydınız? Ben de 1 defa aldım ikinciyi alır mıyım acaba?

Mehmet.00

Üye
Üye
Hanenizde Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 veya Faz 2'den yararlanmış kişi veya değerlendirme işlemleri devam etmekte olan Faz 2 başvurusu tespit edildiğinden başvurunuz değerlendirilmeye alınmamıştır. RAPORUM KRONİK İBARELİ AMA BAŞVURU REET EDİLDİ BU HANGİ KRONİK HASTALARI KAPSIYOR O ZAMAN

Tekerlekli Sandalye