Biz bu gün engelli bakim maaşimizi alamadik

kaocan07

Üye
Üye
Selam arkadaşlar normalde her ay ayın 11 inde yatıyordu evde bakım maaşı bu gün antalya yatmasına rağmen bankamatiğe gidip bakdım ama para yatmamış..
Acaba nedendir ne yapmam gerekir herhangi bir kağıt felan gelmedi eve %73 engel var 2 kişilik bir hane sadece babamın emekli maaşı var 1.040 lira başka gelirimiz yok..bilgisi olan varmı yardımcı olurmusunuz..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Antalya nın yatıp yatmadığı henüz tam teyit edilmedi sanırım. Eğer yattığını kesin olarak biliyorsan yarın SHÇ e bi sorun. Eğer kesilmişse kesilme nedenini onlar söyler. Biz ne desek tahminden öteye geçmez.

kaocan07

Üye
Üye
Antalya nın yatıp yatmadığı henüz tam teyit edilmedi sanırım. Eğer yattığını kesin olarak biliyorsan yarın SHÇ e bi sorun. Eğer kesilmişse kesilme nedenini onlar söyler. Biz ne desek tahminden öteye geçmez.

Eylül ayı yatıcak olan maaş formunda antalya yattı diyolar'da bi arkadaş'da ben çekdim diyor ben bakdım bankamatiğe yatmamış 12 den sonra bidaha bakıcam bide SHÇ nin açılımı tam olarak nedir rica etsem söylermisiniz yarın arıyım teşekkür ederim cevap verdiğiniz içinde sağolun..

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bulundğun ildeki sosyal hizmetler müdürlüğü. Yani sana maaşı bağlayan kurum.

kaocan07

Üye
Üye
sonucu yazarsanız bilgilenmiş oluruz.inşallah sorun yoktur her yolundadır.

Raporun süresi dolmuş tekrar rapor yenilemek için hastaneye başvurduk muayenelere girdik her muayene için 30 TL alındı 8 muayene 240 tl alındı belli bi yüzde nin üstünde özür çıkarsa 240 tl yi geri alabiliyoruz çıkmassa alınmıyor kurula girdi rapor az bi süre kaldı alıp ilgili yere vericez ilaç kullandıgı için maaş kesiliyor geçme olasılıgı olur diye ama öyle bi olasılık yok + 7 aylık maaş'ında üstüne yattılar raporun başlama tarihinden itibaren ki tarihe göre kesmişler maaşı ama rapor başladıgında biz daha maaş almıyoduk..Nasıl bir ülke'de yaşıyoruz ondan bile menfaat elde ediyorlar..!

Tekerlekli Sandalye