Bloke olan hesaba yatan gıda yardım parasını geri alabilir miyim?

farfan

Üye
Üye
bloke olan hesabıma para yatırıldı normalde 2 hesabım var biri blokeli değildi neden blokeli hesaba yatırılırki paramı da çekemiyorum 250 tl lik gıda yardım parasını blokeden dolayı alamıyorum ne yapmam gerekir

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
E ama o hesap numarasını sen vermişindir. Onlar kendi kafalarına göre "hadi şu hesaba yatıralım" demedilerya..

farfan

Üye
Üye
E ama o hesap numarasını sen vermişindir. Onlar kendi kafalarına göre "hadi şu hesaba yatıralım" demedilerya..
yok ben kimseye hesap numarası vermedim onlar sana hesap acacağız dedi iki tane hesabım var benım bunlar gitmiş bloke olan hesaba yatırmıslar diğerine de para yatıyor bazen kesilmiyor bunda kesiliyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bankayla bi görüşün bakalım parayı diger hesaba aktarabiliyorlar mı? eğer olumlu yanıt alamazsanız parayı yatıran kurumla görüşürseniz mutlak yardımcı olacaklardır.

septik

Editör
Editör
Yapilabilecek en doğru şeyi yapmışsınız.:)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar bir hesaba bloke konduysa banka tarafından o blokenin kaldırılması için tek yapılacak işlem bloke nedenini ortadan kaldırmaktır yani mevcut olan borcu ödemek başka türlü bloke kalkmaz ve siz diğer hesabınıza bankanın izni olmadan paranızı aktaramazsınız :(

Tekerlekli Sandalye