Böbrek nakli malulen emeklilik

kuzeycoskun

SMS Activated
Slm halil bey ben böbrek nakilliyim size sorum emeklilik hakkında simdi 2000 giriş sigortam var*
2008 de böbrek nakli oldum ilk raporum %52 verdiler süresi bitti yenı yasaya göre %70 veriyorlar ben şimdi malulen emeklilik için başvuru yapıcam 2000 günüm var beni hastaneye sevkedecekler peki hastane bana %70 in altında verirse ne yapmalıyım birde red kararı cikarmi veya çıkarsa ne yapmalıyım*
Lütfen cevaplarsaniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim sağlıklı günler.....

Hemen başvurun .ilk SGK başlangıcınız sağlıklı günlerinde ise gün sayısı yeterli ..nakil sonrası zaten %70 garanti .başka rahatsızlıkların var ise onları sa saydır . Bu zamanlar da, iki günde bir kanun değişiyor, belli olmaz ,emeklilik maaşında düşebilir yeni yasalar çıktıkça ,**sağlıklıdır** raporu düzenleyecek yasa da çıkabilir ....hiç gecikme !

Hemen başvurun .ilk SGK başlangıcınız sağlıklı günlerinde ise gün sayısı yeterli ..nakil sonrası zaten %70 garanti .başka rahatsızlıkların var ise onları sa saydır . Bu zamanlar da, iki günde bir kanun değişiyor, belli olmaz ,emeklilik maaşında düşebilir yeni yasalar çıktıkça ,**sağlıklıdır** raporu düzenleyecek yasa da çıkabilir ....hiç gecikme !

Uygar bey teşekkür ederim cevabınız için evet ilk sigortam sağlıklı gunlerimdi bir diğer konu ise bazı hastaneler raporu kan ve tahlil sonuçlarına veririz diyor yani illa %70 cikmayabilir gibi konuşmalar var böyle bir şey söz konusu olabilirmi a acaba birde ilk raporum % 52 verdiler ama günü bitti bu eski raporum etkilermi yeni raporu yani % 52 verdik yine aynısı çıkma söz konusu olur mu.....

Merhaba arkadaşlar ben 13 mayıs 2015 tarıhınde nakıl oldum o tarıhten bu zamana kadar yattım hastanede,evde bakım maaşı alıyordum halende almaktayım ayrıca %90 ağır özürlü raporum duruyor.Bu zaman içinde maaşımı almaya devam ettim bir sorun yaşarmıyım.En kısa zamanda toparlanayım bahçeli evler sosyal hizmetlere gidip durum degerlendirmesi yapacaz.Durumumuz budur diye onlar ne cevap verırseler artık.Tek sorunumuz bize cezai işlem uygulanmasıdır.Ama nakil sonrası 2.5 aydır yatıyordum hastanede epikirizlerim elimde.
Böyle sorun yasayan arkadaslar var mıydı?

Geri