Böbrek Nakli Olan Kimler Var?

BlackBerry

Üye
Üye
Arkadaşlar sitede böbrek nakli olarak %40 özürlü raporu alanlar ile ilgili bir başlık göremedim. Bu yüzden böyle bir konu açma gereği duydum. Eğer varsa ve ben göremediysem kusuruma bakmayın.

agumustekin

Üye
Üye
Böbrek nakli olduysan %70 oranında özürlü raporu alabilirsin.

BlackBerry

Üye
Üye
Bu konu ile ilgili bir bilgim yok. Sadece %40 alınıyor diye biliyorum. Biraz daha açarmısınız bu durumu ?

agumustekin

Üye
Üye
Annemde böbrek nakilli. Bende vericisiyim. Özürlü raporu çıkarttırdınız mı siz?

BlackBerry

Üye
Üye
Evet 2010 yılının ağustos ayında aldım. Yalnız benim şeker ve hipertansiyon yok sadece böbrek nakilli olarak aldım raporumu.

agumustekin

Üye
Üye
Sonradan yapılan bir düzenlemeyle özürlü oranı %70 olarak belirlendi nakilli hastaların. maluliyet hakları kaybolmasın maaşları kesilmesin diye. forumda bununla ilgili soru ve cevaplar mevcut.

reco06

Üye
Üye
gecen hafta oldum nakli sırada bekleyen arkadaşlar allah yardımcınız olsun

Mekliha

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bn 15 yıldır diyalize giriyorum ve çapa tıp fakültesi nde böbrek sirasindayim. Anca çapa da çok şaibeli işler döndüğünü gücü yada parası olan bazı insanların sıra gelmesede nakil yapıldığını flan işittim. İster istemez güvenim sarsıldı çünkü 15 yıldır bekliyorum ve en son gittiğimde sana böbrek çıktı gece üç te aradik ulaşamadık dediler hemde iki kere.aileme sordum ailemden kimseyi aramamislar! Arkadaşlar üzüntümü tarif edemem. Sizden ricam bana organ naklinde iyi bir hastane tavisye etmeniz ve dua etmeniz. 33 yaşındayım 19 yaşındadır giriyorum beni en iyi siz anlarsınız.

deadly_sin

Üye
Üye
çok geçmiş olsun kardeşim,eğer böyle bir sahtekarlık varsa ve eminsen cimere yaz derim ama işte kimi kime şikayet edeceksin:((...burası türkiye ve burada olan hiç bir şey beni şaşırtmıyor artık...çok geçmiş olsun kardeşim umarım en tez zamanda aradığın o böbreğe kavuşursun:((

Tekerlekli Sandalye