Boşanmalar artıyor, evliliklerde mucizeler yaratan 17 söz

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sözcükler aslında sanılandan çok daha güçlüdür. Evliliğinde sorun yaşayanlar aşağıdaki sözleri daha sık kullandıklarında hayatlarında mucizeler yaşayacaklarına inansınlar.

Dağ gibi görünen ve içinden çıkılmaz sanılan sorunların aşılmasının aslında çok da zor olmadığını görecekler...

1)Sana ilk günkü gibi aşığım.

2)Benim için çok değerlisin.

3)Yaptıklarından dolayı seni her zaman takdir ediyorum.

4)Sen olmadan bunları başaramazdım.

5)Dünyaya bir daha gelsem yine seninle evlenirdim.

6)Senin yaptıklarına karşı senin için ne yapsam azdır.

7)Ne düşündüğün benim için çok önemli.

8)Kendine özen göstermenden mutluluk duyuyorum.

9)Senin aileni kendi ailemden ayırt edemem.

10)Mutlu olmam için yanında olmak benim için yeterli.

11)Seninle evlendiğim için ne kadar şanslı olduğumu düşünüyorum.

12)Seni her zaman dinlemeye hazırım.

13)Benim için ne fedakarlıklar yaptığının farkındayım.

14)Seninle karşılıklı birer kahve içmek ve sohbet etmek, tüm yorgunluğumu alıyor.

15)Senin sağlıklı ve mutlu olman benim için çok önemli.

16)Başarılarınla gurur duyuyorum ve seninle iftihar ediyorum.

17Sen, benim hayatımın en güzel şiirisin.

Kimse boşanmak için evlenmez. Oysa bazen ayrılıklar kaçınılmaz olur. Bu kadar etkili olacağını, mucize getireceğini bilseler eminim insanlar daha sık bu cümleleri kullanırlardı.

İsen Buga

Üye
Üye
yok be,sevmiyorsan boşan gitsin bitti. Ne uğraşıcan...

muugem

Üye
Üye
sevmiyorsan niye evleniyorsun. şu günümüze bakıyorumda nekadar kolaylaşmış herşey. duyguların teknoloji kolaylıgı olmaz. teknoloji geliştikçe herşey kolaylaşır. daha bir rahat yaşarız. hatta bu rahatlığa okadar alışırızki, duygulardada teknoloji gelişimi sanar, aman boş ver gitsin nasıl olsa yenisi gelir. nekadar kolay bir çırpıda atıveriyoruz. hoş sonra bir çırpıda atılan biz oluyoruz. bu döngü nereye böyle gidiyor.

muugem

Üye
Üye
evliliklerin bitmemesini isteyenlere benimde bir pırlanta değerinde önerim var. sevgili zamanlarınızda kişinin size karşı tavırlarını gözetmekten dahada önemlisi, kişinin sizden başka herkeze tavrı nasıl buna bakın. evlilik bir yolda iki kişilik yürümektir. ve yürüyeceginiz insanı sık dokuyun, ince eleyin. kim olursa olsun karakteri çok önemlidir. sözlerine dikkat edin. sözünü tutuyormu deneyin. yani size gösterdigi ışıgın büyüsüne degil, göstermedigi karanlık kısımlarını bulmaya çalışın. geriside sohbetle anlayış saygı paylaşım la mutluluga gider. yeterki tercihiniz iyi olsun.

Tekerlekli Sandalye