BU BAYRAMDA ENGELLİLERE BAYRAM HAÇLIĞI YATARMI SİZCE

fatihsoy

Üye
Üye
Ggeçen bayram yatmıştı bı bayramda yatarmı sizce arkadaşlar

samet_33

Üye
Üye
Geçen bayram ağzı benim maaşımı kestiler kardeş uyanın bunların verdiği 3 bin 5 bin lira ile sürünmeye çalışsanız en kötü yovmiye 1000 lira hepiniz yıllardır maaşım kesilir korkusuyla yaşıyorsunuz çop toplasanız bile ayda 20 bin elinize geçer engellere bayram harçlığı değil 3 ün 1 i ancak yatar lanet olsun bunların sosyal yardım zihniyetine gidip dilenseniz bile daha rahat yaşarsınız en azından kafanız daha rahat olur bunların sosyal yardım zihniyetine teslim olsanız maaşım kesilir korkusuyla gerçekten en son kafayı yersiniz

Geçen bayram ağzı benim maaşımı kestiler kardeş uyanın bunların verdiği 3 bin 5 bin lira ile sürünmeye çalışsanız en kötü yovmiye 1000 lira hepiniz yıllardır maaşım kesilir korkusuyla yaşıyorsunuz çop toplasanız bile ayda 20 bin elinize geçer engellere bayram harçlığı değil 3 ün 1 i ancak yatar lanet olsun bunların sosyal yardım zihniyetine gidip dilenseniz bile daha rahat yaşarsınız en azından kafanız daha rahat olur bunların sosyal yardım zihniyetine teslim olsanız maaşım kesilir korkusuyla gerçekten en

Tekerlekli Sandalye