Bu durumda sakatlık indirimi başvurum kabul edildimi?

Remzi ACAR

Üye
Üye
arkadaşlar biraz önce internetten vergi indirimimi kontrol ettiğimde böyle bir yazı çıktı acaba kobul oldu mu ( bana göre oldu ama sormak istedim) özür dilememin nedeni ise moderatör arkadaşardan forum kirliliği yaptığım için...

Adı: Remzi Soyadı: ACAR
Baba Adı: Ömer Doğum Yeri: Bala Doğum Yılı: 1986

Aşamalar:

Raporunuz, 02-09-2014 tarih ve 9886 sayılı yazı ile Maliye Bakanlığı Merkez Sağlık Kurulu'na gönderilmiştir. Cevap beklenmektedir. İş yerinize bilgi verilecektir.
12-09-2014 tarihinde rapor örneğiniz Maliye Bakanlığı'ndan gelmiştir. Rapor örneği ve Maliye Bakanlığı yazısının birer örneği iş yerinize gönderilecektir. Engellilik dereceniz: 45

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Engellilik derecesi % 45 yazdığına onaylanmış demektir.
Bu arada özüre gerek yok. Bu forum sorulara yanıt vermek için açıldı. Dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Atış serbest. :)

takuri

Üye
Üye
2017 mayıs 29 da Yen'i güncel rapor çıkardım engelim sol ayağımda çocuk felci engelli ehliyet için de Yen'i rapor aldım vergi indirimi için müracaat ettim % 46 oran aldım raporumda hastane bütün sosyal haklardan faylananırsınz dedi ısrarıma rağmen vergi indirimi için kullanmak Yen'i ötv indirimli araç almak için Yen'i rapor aldım sorun yok fakat raporda. Sosyal yardım 2022 yasadan yararlanır yazmışlar vergi indirimi ile ilgili hiç bir şey yazılmamış Yen'i aracımı bu raporla aldım deftadarlık Ankara'ya gönderdi vergi indirim iş yeri den aldığım yazı İle en son öğrendiğim raporunuz onay sürecinde yazıyor evis sitesinde Ankara'yı aradım 3 ay oldu 24 Temmuz'da İstanbul'a eksik ler olduğundan geri göndermişler fakat site evis bu yazmıyor istanbul defterdarlığı arıyorum sıranız geldiğinizde evis sitesinde okursunuz deyip azarlıyorlar. Benim raporum sürekli 1994 senesinde % 34 raporum vardı şimdi müracaatında %46 çıktı tansiyon ragatsızlığım olduğundan 10 pu an verdiler sol ayağımdan 40 verdiler 1994 senesinde Eskiden raporumu düşürmüşlerdi şimdi gene geri göndermişler ne yapıcam anlamadım engelli olarak çalışıyorum 25 sene oldu ben emekli olamayacakmıyım.

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye