İptal edilen sağlık raporuna itiraz süreci

Lavinsu

Üye
Üye
4 sene önce kızım Adana'da kalp ameliyatı geçirdi fullot tetroloji adında bı hastalikla doğmuştu 4 senedir raporu belirgin özel gereksinimi var deniliyordu 5 ay önce Adana'ya muayene etmeye gittiğimde bna bu kezde kalp kapakları açık ileriki zamanlarda değişmesi lazım dendi koşma hareket herşeyde kısıtlama yapılmışlardi ztn ve bna doktor üstüne basa basa kızın bir kalp hastası bunu kabullendim dendi neyse eğitim için raporu yenilemeye gittim cozger herşeyi iptal edilmiş diye bugün bir telefon aldim bı ay dolmadan itiraz edebilirsiniz dendi bn şimdi nasıl bir yol izlemeliyim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Valla söylendiği gibi vakit geçirmeden rapora itiraz edeceksiniz. Başka çaresi yok.

Lavinsu

Üye
Üye
İtiraz ettim bugün bizi Adana şehir Hastanesi'ne sevk ettiler pazartesi oraya gidecgiz de itiraz ettgim raporuda bugün elime aldım diğer raporla arasında baya fark var belirgin özel gereksinimi olan çocuğa orta derecede ögv var yazilms ve çıkardığım raporda kardiyoloji doktoru muayene etmeden dosyayı sağlık kuruluna gönderdiğini söylediler bide her senee özel eğitimle ilgili de oldgu için 1 yıllık veriliyorlar di şimdi kinde 2 yıllık 59 puan verilmiş dendi bişey anlamdm zten bu rapordan

Tekerlekli Sandalye